Menu

  Rezidence Cristoforo Colombo

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Pardubice
  Oficiální název dle CK: CRISTOFORO COLOMBO

   Charakteristika

   příjemná rezidence s ideální polohou velmi blízko pláže, nedaleko centra městečka. Velmi žádané ubytování, doporučujeme včasnou rezervaci.

   Ubytování

   apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, balkon/ terasa. #A4: (max. 4 osoby)/# studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a dalšími dvěma lůžky, kuchyňský kout. #B4/5: (max. 5 osob)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem. Možnost přistýlky pro 5. osobu (zdarma, na vyžádání). #C7: (max. 7 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem a dalším rozkládacím (vyklápěcím ze skříně) lůžkem.

   Dětská postýlka

   na vyžádání, 20 €/ týden, příp. možno vzít vlastní (do max. počtu osob).

   Služby

   bazén pro dospělé a pro děti se sluneční terasou (cca 16/5-12/9), výtah.

   Parkování

   1 kryté místo/ apartmán.

   od_centra

   500 m.

   Pláž cca

   50 m.

   Pláž

   písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla jako povinný poplatek na místě).

   Pobyt se zvířetem

   na vyžádání za poplatek 50 €/ týden.

   Pobyt

   sobota/ sobota, kratší pobyty (4/5 nocí) nebo delší pobyty (10/11 nocí) možné jen v mimosezoně (do 13/6 a po 5/9, na vyžádání).

   Poplatky na místě

   spotřeba energií + plážový servis 80 €/ apartmán/ týden.

   Popis

   #V ceně za apartmán je zahrnuto:/# ubytování, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu). #Nepovinné příplatky v místě pobytu:/# ložní prádlo 12 €/ osoba.

   Pobytová taxa

   cca 1,30 € osoba od 12 let/ noc (max. 13 €/ pobyt)
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   červenec
   poútstčtsone
   srpen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Cestovní kancelář Ludor, spol. s r. o. , ič 25574680, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.