Menu

  Rezidence Al Parco Ponente

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  2 990 Kč
  Oficiální název dle CK: Al Parco Ponente - Caorle
  • Ostatní
   • Autem

  Název

  Al Parco Ponente - Caorle

  Vybavení


  Zdarma: jedno parkovací místo/apartmán.
  Za poplatek: další parkovací místo 50 EUR/týden, malé zvíře, na vyžádání, za poplatek 50 EUR/týden, dětská postýlka, na vyžádání, za poplatek 20 EUR/týden.

  Ubytování

  Pěkně zařízené apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, pračka a mikrovlnná trouba.
  Typ Bilo 5 - ložnice s manželskou postelí a palandou, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládacím jedno lůžkem.
  Typ Trilo7 z ložnice s manželskou postelí a palandou, další ložnice s palandou a obývacího pokoje s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem.

  Stravování

  Bez stravy.

  Další informace

  Písčitá pláž 260 m || Plážový servis za poplatek || Klimatizace v ceně

  Sport

  Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě) ložní prádlo a ručníky, 10-15 EUR/osoba, ručníky 10 EUR/jeden set - na vyžádání, nutné objednat předem, extra parkovací místo 50 EUR/pobyt, na vyžádání, nutné objednat předem.

  Popis na www

  Tato menší residence se nachází v části Caorle Ponente, cca 260 metrů od pláže, v klidné zóně nedaleko parku pro děti. Pěší procházkou se dostanete na hlavní třídu s obchody, bary a restauracemi.

  Poloha

  Rezidence se nachází v klidné části letoviska Caorle a je vzdálená pouhých cca 260 m od písčité pláže Ponente a cca 500 m od historického centra města, kde je dostatek večerní zábavy.

  Pobytová taxa

  Pobytová taxa cca 1,50 EUR/osoba starší 12 let/den.

  Pláž m

  260

  Pláž cca

  cca 260 m

  Pláž

  Písčitá pláž Levante s pozvolným vstupem do moře ideálním pro rodiny s dětmi je vzdálená jen cca 260 m od rezidence. Plážový servis za poplatek (slunečník a dvě křesílka/lehátka od 4. řady - při objednání s uvbytováním za speciální cenu 80 EUR/set/týden.

  GPS

  45.59313619107271, 12.867339487851508

  Doporučení

  Tato menší residence se nachází v části Caorle Ponente, cca 260 metrů od pláže, v klidné zóně nedaleko parku pro děti. Pěší procházkou se dostanete na hlavní třídu s obchody, bary a restauracemi.

  Cena


  V ceně je zahrnuto:
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • závěrečný úklid (nutné uklidit kuchyňský kout a vyhodit odpadky)
  • česky nebo slovensky mluvící delegát v oblasti
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.