Menu

  Rezidence Laguna Grande

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  VlastníBus
  Cena za osobu
  od  0 Kč
  Oficiální název dle CK: Bibione / Residence Laguna Grande

   Cena zahrnuje

   ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

   Příplatek

   vratná kauce 100 €/apt.

   Příplatek

   závěrečný úklid (pokud neuklidí klient sám) 40 €/mono, 50 €/bilo; ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 10 €/os./výměna, dětská postýlka 25 €/týden, plážový servis 67 €/týden; malé zvíře 40 €/týden (nutno vyžádat v CK).

   Slevy

   přistýlky ZDARMA.

   Poznámka

   Pobytová taxa cca 1,1 €/os./den.

   AKCE! Plážový servis v období do 14.06. a od 07.09.2024 ZDARMA!

   Charakteristika

   pětipatrová residence je umístěna u pláže v centru části letoviska Bibione Spiaggia. Kompletně zrekonstruované apartmány jsou vybaveny klimatizací a mají parkovací místo. Díky pozici v nákupní zóně je ubytování ideální pro ty, kteří si přes den chtějí užívat odpočinek na pláži a večer upřednostňují procházky rušným centrem.

   Ubytování

   Mono - obývací pokoj se třemi rozkládacími lůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se třemi samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

   Stravování

   vlastní.

   Vybavení

   výtah, parkoviště.

   Pláž

   u pláže, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

   Check in/out

   sobota od 17 hod.
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   červen
   poútstčtsone
   červenec
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře ČSAD Tišnov s.r.o., ič 46905952, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.