Menu

  Rezidence Elena Club Resort

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Pardubice
  Oficiální název dle CK: Elena Club Resort
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi

  Název

  Elena Club Resort

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, terasa, venkovní bazén.
  Zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu - nutná koupací čepice, parkoviště, Wi-Fi (v okolí recepce), plážový servis (zadní řady, 1 slunečník + 2 polohovací křesílka).
  Za poplatek: solárium, fitness, plážový volejbal, fotbalové hřiště s umělým povrchem cca 150 m od aparthotelu.

  Ubytování

  Apartmány s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek 30 EUR/týden, nutno předem objednat) a vybaveny TV, trezorem a chladničkou. Typ Mono 2 – obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem. Typ Mono 3 – obývací pokoj a kuchyňským koutem, manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Typ Bilo 4 – ložnice pro dvě osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby a kuchyňským koutem.

  Stravování

  Bez stravy.

  Další informace

  Písčitá pláž cca 100 m || Plážový servis v ceně || Klimatizace za poplatek || Bazén

  Sport

  Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba v hotovosti na místě, nutno objednat předem): dětská postýlka v apartmánu BILO a TRILO 30 EUR/týden; ložní prádlo a ručníky 15 EUR/osoba/týden.
  Informace pro klienty: po příjezdu na místo je hoteliéry vybírána pobytová taxa cca 1,5 EUR/osoba/den.

  Popis na www

  Kvalitní aparthotel umístěný v zahradě, na okraji letoviska Silvi Marina. Centrum nabízející velké množství obchodů, restaurací, kaváren, je vzdálené cca 1,5 km. Doporučujeme všem věkovým kategoriím. Kvalita za rozumnou cenu.

  Poloha

  Pěkný aparthotel se nachází v klidné rezidenční části letoviska Silvi Marina, je vzdálen cca 100 metrů od vlastní pláže a cca 1,5 km od centra města.

  Pláž m

  100

  Pláž cca

  cca 100 m

  Pláž

  Písčitá pláž je vzdálená cca 100 m od rezidence, ideální pro rodiny s dětmi. Slunečník a dvě křesílka zdarma. Na pláži – celá řada sportovního vyžití – plážový volejbal, plážový fotbal a další.


  Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Blansko, Boskovice, Brandýs nad Labem, Brno, České Budějovice, Děčín, Dobříš, Dolní Dvořiště, Frýdek-Místek, Horažďovice, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kaplice, Klatovy, Kroměříž, Kuřím, Liberec, Mikulov, Milevsko, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Přeštice, Příbor, Příbram, Semily, Soběslav, Strakonice, Svitavy, Tábor, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Vyškov, Zlín.

  GPS

  42.535169,14.136356

  Doporučení

  Kvalitní aparthotel umístěný v zahradě, na okraji letoviska Silvi Marina. Centrum nabízející velké množství obchodů, restaurací, kaváren, je vzdálené cca 1,5 km. Doporučujeme všem věkovým kategoriím. Kvalita za rozumnou cenu.

  Cena


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • závěrečný úklid
  • česky mluvící asistent na telefonu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červenec
  poútstčtsone
  srpen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Elena Club Resort

  Viale Po, 1, 64028 Silvi Marina Itálie

  156 recenzí

  #18 nejlepší hotel z 23 v oblasti - Silvi Marina

  Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

  Cena / kvalita
  Pokoje
  Čistota
  Služba
  Umístění
  Kvalita spánku

  Vynikající46
  Velmi dobré49
  Průměrné27
  Špatné13
  Příšerné21

  Nedávné recenze

  Petra C

  Praha, Česká republika

  Typ cesty:

  Krátké dovolené s přáteli

  Good aparthotel

  05.01.2012

  We stayed there for a week in July. Overall, it was not bad but nothing exceptional. The accommodation is sufficient for an aparthotel and the price is reasonable. It is quite new and modern, with a...

  L4034IOannab

  Tallinn, Estonsko

  Typ cesty:

  Pro jednotlivce

  Evitatelo

  06.07.2024

  Posto assolutamente da evitare. Le camere sono molto spartane, l’arredo é datato, tutto piuttosto vecchio. Non abbiamo trovato il ristorante aperto per fare colazione. Si fanno pagare la biancheria a...

  Giuseppe d

  Typ cesty:

  S rodinou

  Alcune cose migliorabili

  13.09.2023

  Bella struttura pulita con alcuni accorgimenti sarebbe meglio, i piani cottura sono datati e non molto pratici meglio piani a induzione, macchinetta caffè e un bollitore, la zona Wi-Fi dovrebbe...

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.