Menu

  Paříž pro náročné

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Letecky Praha
  Cena za osobu
  od  10 990 Kč
  • Ostatní
   • Platinum

  Program zájezdu

  1. den: Odlet z Prahy do Paříže, okružní jízda městem, transfer do hotelu, ubytování, volno nebo návrat metrem do centra a pěší prohlídka místních pamětihodností s průvodcem – Náměstí Svornosti, Tuilerijské zahrady, malý Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Centre G. Pompidou, Forum des Halles, Palais Royale, Madelaine, Latinská čtvrť – Sorbona, Pantheon.
  2. den: Snídaně, výlet do Versailles – individuální prohlídka zahrad, ev. zámku, návrat do Paříže, La Défense – moderní čtvrť třetího tisíciletí – L’Arche, volno, možnost nákupů, Montmartre, basilika Sacré Coeur, ubytování, večer možnost fakultativně výlet lodí po Seině.
  3. den: Snídaně, odjezd na zámek Fontainebleau – původně lovecký zámek francouzských panovníků přestavěný na okrasný zámek florentsko-římského stylu v nádherném zalesněném okolí, odjezd k nedalekému zámku Vaux-le-Vicomte – nejpřepychovější a nejvelkolepější palác své doby, vzorová stavba pro zámek ve Versailles ze 17. století proslulá mj. i svými ohromujícími zahradami s terasami, jezírky a fontánami, návrat do Paříže – Pére Lachaise – individuální prohlídka posledního místa odpočinku slavných Pařížanů – Moliere, Chopin, Edith Piaf, Jim Morrison…, volno, ubytování, fakultativně návštěva představení kabaretu Paradis Latin.
  4. den: Snídaně, Eiffelova věž, Martovo pole, Invalidovna, volno, odpoledne Latinská čtvrť – Sorbona, Pantheon… volno, ubytování, večer fakultativně návštěva kabaretu Moulin Rouge (individuální doprava).
  5. den: Po snídani dle letového řádu volno, odlet z Paříže do Prahy.

  UPOZORNĚNÍ: Okružní jízda v Paříži bude přizpůsobena aktuální dopravní situaci na místě.

  Informace

  Fakultativní služby:
  • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.990,- Kč
  • výlet lodí po Seině 350,- Kč (cena na místě cca 18 EUR)
  • vstupenka do kabaretu Moulin Rouge +1/2 lahve šampaňského 3.990,- Kč (individuální doprava)
  • vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin vč. sklenky šampaňského 2.190,- Kč (individuální doprava)
  • vstupenka do zámku Versailles - mládež do 25,99 let 50,- Kč; dospělý 630,- Kč

  Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby předem. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení. 

  Informace: Je nutné počítat s částkou na dopravu MHD. Změna programu vyhrazena.

  Cena nezahrnuje: Vstupy do památkových objektů a přepravu MHD

  Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha–Paříž–Praha včetně tax a příplatků
  • dopravu autokarem
  • 4 noclehy v hotelu *** s kontinentální snídaní, v dosahu MHD, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím
  • průvodce
  • pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

  Tip

  - pokročilí cestovatelé ocení bohatý, náročný program
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červen
  poútstčtsone
  červenec
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  Mapa nedostupná

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.