Menu

  Paříž a Londýn

  Wisnar

  CESTOVNÍ KANCELÁŘ WISNAR groupe mondiale s.r.o.

  Francouzská 1317/14 742 21 Kopřivnice

  Telefon: 739 367 502

  Mobil: 603 564 598

  Email: info@wisnar.cz

  Email rezervace: booking@wisnar.cz

  Web: www.wisnar.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  • 28.05. – 02.06.20246 dní (út-ne)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Pokoj může být obsazen pouze 2 osobami bez ohledu na věk
  • Bus, Praha
  • Bez stravy
  • ID zájezdu: 476060551
  Cena za osobu
  NaN Kč

   Odjezdová místa

   Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Příplatek 150 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov Příplatek 250 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.

   Další informace

   Cestovní kancelář odpovídá za řádné poskytnutí sjednaných služeb a má povinnost poskytnout zákazníkovi pomoc v nesnázích. Služby cestovního ruchu dle této smlouvy se poskytují v jazyce místa pobytu země a registrace leteckého či autokarového dopravce, poskytují se jako skupinové služby, velikost skupiny je omezena kapacitou poskytovaných služeb a nejsou obecně vhodné pro osoby s omezenou pohyblivostí. Minimální počet osob pro uskutečnění zájezdu je X (při autobusové dopravě) a Y (při letecké dopravě).

   Informace

   Každý cestující je osobně zodpovědný za dodržování pasových, celních, vízových a zdravotních a dalších předpisů země, do které cestuje. Veškeré náklady, které vzniknou nedodržením těchto předpisů nese cestující.

   1. den

   Odjezd, cesta přes ČR, SRN do Francie.

   2. den

   Ráno příjezd do PAŘÍŽE. Od průvodce znalého města se budete po celou dobu zájezdu dozvídat spoustu informací. S městem se začnete seznamovat již při jízdě východní částí metropole, během které uvidíte: Národní knihovnu, palác Omnisport, Ministerstvo financí, nádraží Austerlitz, Botanickou zahradu, Institut arabského světa, ostrov svatého Ludvíka, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, prefekturou a starým královským palácem, Sorbonu a další zajímavá místa. Při pěší prohlídce poznáte klenoty Latinské čtvrťi: Pantheon, Lucemburské zahrady a palác, kostel St. Étienne du Mont, světoznámou univerzitu Sorbonnu, Musée de Cluny, bývalé Římské lázně, bulvár Saint-Michel. Dostanete se do srdce Paříže – Ile de la Cité a uvidíte zbytky Kapetovského královského paláce, La Conciergerie, St. Chapelle i katedrálu Notre Dame. Kolem Hotel de Ville se dostaneme ke kulturnímu centru G. Pompidou a Les Halles – bývalému břichu Paříže. Prohlídku ukončíme u Louvre, po které bude následovat osobní volno. Můžete navštívit muzea a jako Orsay s díly proslulých impresionistů, Louvre se slavným obrazem Mony Lisy od Leonarda da Vinciho a dalšími uměleckými skvosty a sbírkami. V podvečer odjezd na nocleh. Zájemci mohou využít možnost večeře v typické francouzské restauraci.

   3. den

   Paříž. Dopoledne Eiffelova věž – volno na návštěvu. Odpoledne okružní jízda Paříží: Invalidovna, most Alexandra III, Place de la Concorde, kostel Madeleine, Champs Elysées, Vítězný oblouk, kolem supermoderní čtvrti La Défense. Výjezd pod  Montmartre – bazilika Sacré Coeur a  Place de la Tertre, volno k procházkám po malebných uličkách a návštěvě basiliky. Pokračování projížďky kolem Moulin Rouge, Opery, Place Vendome na nábřeží Seiny. Zážitková plavba lodí po Seině. Odjezd do Calais. Nocleh

   4. den

   Ráno transfer Eurotunelem do Anglie. Londýn příjezd na parkoviště autokarů. Přesun metrem do centra Londýna. Procházka: bankovní centrum City, Bank of England, Lloydova pojišťovna, burza, Mansion House, St. Mary-le-Bow. Katedrála sv. Pavla a volno k návštěvě, most Milénia, Shakespearovo divadlo New Globe, Southwark cathedral. Známý most Tower Bridge, hrad Tower s královskými korunovačními klenoty, , možnost návštěvy malebných doků sv. Kateřiny, HMS Belfast. Odjezd metrem na parkoviště a následně autokarem na nocleh.

   5. den

   Ráno zastávka v Greenwichi, u parku s královskou observatoří (exteriér) a nultým poledníkem. Londýn – přesun metrem do centra města a pokračování v prohlídce města: Parlament, Westminsterské opatství, vládní budovy ve Whitehallu včetně sídla premiéra v Downing st. Přes nejkrásnější londýnský park St. James k sídlu královny v Buckinghamském paláci. Pak Piccadilly Circus a Trafalgarské náměstí. Osobní volno k návštěvě muzeí (Národní Galerie, British Museum, Imperial War Museum), nebo možnost nákupů na obchodní třídě Oxford street, Covent Garden, či možnost jedinečného zážitku při jízdě na London Eye,obřím londýnském kole s panoramatickým výhledem na Londýn. V podvečer přesun metrem na parkoviště autokarů, nástup do autokaru a odjezd. Transfer do Calais, noční cesta Belgií a Německem.

   6. den

   Návrat do ČR

   Cena zahrnuje

   1 x ubytování v hotelu Premiere ** 2 x ubytování v hotelu Campanile ***dopravu moderním klimatizovaným autokaremtransfer přes La Mancheprůvodcezákonné pojištění CK, DPH

   Cena nezahrnuje

   Vstupy, místní taxy, vjezd do historické Paříže a Londýnarezervace míst v autokaru je možná za poplatek 200 Kč na osobu
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   duben
   poútstčtsone
   květen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Paříž a Londýn

   • 28.05. – 02.06.2024, 6 dní (út-ne)
   • 2 dospělí
   • Pokoj může být obsazen pouze 2 osobami bez ohledu na věk
   • Bus
   • Bez stravy

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře CESTOVNÍ KANCELÁŘ WISNAR groupe mondiale s.r.o., ič 06514316, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.