Menu

  The Grand Palace

  • 28.09. – 10.10.202313 dní (čt-út)
  • Dvojposteľová junior suite s výhľadom na bazén alebo more
  • Letecky, Norimberk/Nurnberg
  • All Inclusive
  • ID zájezdu: 9853823
  Cena za osobu
  NaN Kč
  ETI

  Cestovní kancelář ETI s. r. o.

  Krakovská 1392/7 110 00 Praha 1

  Telefon: 272 011 311

  Mobil:

  Email: info@ck-eti.cz

  Email rezervace: info@ck-eti.cz

  Web: www.ck-eti.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

   Popis hotelu

   ETI - VÝHODY
   • late check out

   • early check in

   • přímý transfer z letiště 

   • bezplatné WIFI připojení v lobby   ETI - INFO
   • nejnovější 4+* luxusní hotel jen pro dospělé

   • Royal villas se soukromým bazénem

   • přímo na písečné pláži       Poloha:   Nejnovější 4+* hotel v Hurghadě sítě RED SEA HOTELS Hotel se nachází přímo na soukromé pláži v centru hlavní turistické promenády v Hurghadě. Jedná se o hotel určený pouze dospělým klientům. Hotel je umístěný vedle sesterského hotelu The Grand Hotel, se kterým má společnou pláž. Centrum Hurghady je vzdálené asi 10 km.       Vybavení:   Tento luxusní resort má vstupní halu s elegantním posezením a lobby bar. K dispozici je hlavní bufetová restaurace, asijská à la carte restaurace, plážová restaurace a plážový bar a chill-out lounge také na pláži. Ve venkovním areálu najdete bazénový komplex sestávající ze 3 sladkovodních bazénů (jeden vyhřívaný v zimě) obklopený slunečními terasami. Zde a na pláži najdete lehátka, matrace a slunečníky zdarma. Ručníky jsou k dispozici také zdarma na základě kartového systému. Klienti tohoto hotelu mohou využívat služeb sesterského hotel Grand Hotel. K dispozici jsou 3 bazény s hloubkou 1,4 až 1,6 metru.       Pláž:   Soukromá pláž se nachází přímo před hotelem. U bazénů jsou k dispozici lehátka a matrace zdarma. Na pláži jsou lehátka, matrace a slunečníky zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici v atraktivních plážových taškách, které klienti najdou po příjezdu na svých pokojích.       Pokoje:   Pokoje Comfort:

   jsou velmi vkusně zařízené a vybavené sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (sezónní), telefonem, satelitní TV, lednicí.   Pokoje junior suite:

   mají navíc samostatné posezení a výhled na bazén / zahradu nebo výhled na moře.   Pokoj junior suite pool: 

   jsou stejně vybavené jako pokoje junior suite, ale mají navíc přímý přístup k bazén přes terasu.   Royal Villa: s velkou 

   obývací část, ložnicí, jídelnu, saunu a vlastní bazén / vířivku.       Sport a zábava:    stolní tenis, kulečník, šipky, sauna, dva tenisové kurty (osvětlení za poplatek). Během dne různé animační programy.       Stravování:   All inclusive - bližší informace ohledně All inclusive konceptu dostanou klienti přímo na místě   snídaně, oběd, večeře formou bufetu, během dne je k dispozici lehké občerstvení, káva, alko i nealko nápoje. Hotel disponuje množstvím různorodých restaurací.    Ve večerních hodinách je v restauracích a barech vyžadováno formálnější oblečení (dlouhé kalhoty, bermudy, košile / halenky).


   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   září
   poútstčtsone
   říjen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Ceny

   NázevCenaPočetCelkem
   Název
   Dospelá osoba - Dvojposteľová junior suite s výhľadom na bazén alebo more (obsazenost 2 osobami)
   Cena
   43 652 Kč
   Počet
   Celkem
   43 652 Kč

   The Grand Palace

   • 28.09. – 10.10.2023, 13 dní (čt-út)
   • 2 dospělí
   • Dvojposteľová junior suite s výhľadom na bazén alebo more
   • Letecky, Norimberk/Nurnberg
   • All Inclusive

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Cestovní kancelář ETI s. r. o., ič 059 23 697, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.