Menu

  Makadi Palace

  ETI

  Cestovní kancelář ETI s. r. o.

  Krakovská 1392/7 110 00 Praha 1

  Telefon: 272 011 311

  Mobil:

  Email: info@ck-eti.cz

  Email rezervace: info@ck-eti.cz

  Web: www.ck-eti.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  • 03.12. – 17.12.202315 dní (ne-ne)
  • Veľká dvojposteľová junior suite
  • Letecky, Drážďany/Dresden
  • All Inclusive
  • ID zájezdu: 4997651
  Cena za osobu
  NaN Kč

   Popis hotelu

   SLOVENSKY/ČESKY HOVOŘÍCÍ DELEGÁT

   ŠIROKÁ NABÍDKA 7 RŮZNORODÝCH RESTAURACÍ, NOČNÍ KLUB A PIANO BAR

   SPRÁVNÁ VOLBA PRO MILOVNÍKY ŠNORCHLOVÁNÍ

   BAZÉNY O ROZLOZE 8000 M2

   MAXI KINDER KLUB & BABY SERVIS

   BEZPLATNÉ WI-FI PŘIPOJENÍ V LOBBY

   FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ, 6 TENISOVÝCH KURTŮ, MEZINÁRODNÍ ANIMAČNÍ TÝM   prohlédněte si Makadi Palace na našem videu        Poloha:   Hotel leží na okraji střediska Makadi Bay. Je přímo propojen s hotely Grand Makadi, Grand Waterworld Makadi a Makadi SPA. Je vzdálený od centra Hurghady 35 km a od mezinárodního letiště v Hurghadě 25 km. Moře s korálovými útesy a tropickými rybami je ideálním místem pro šnorchlování a potápění.       Vybavení:   Sestává z hlavní budovy a několika budov, vstupní hala s 24hodinovou recepcí, lobby, 3 hlavní restaurace, 7 à la carte restaurací, 7 barů, 2 snack bary, pro nejmenší hosty je připraven dětský bufet

   terasa na slunění, 4 bazény (1 v zimě vyhřívaný) a dětský bazén - dohromady o rozloze 8000 m2, kurzy potápění a windsurfing, plážové osušky jsou připravené v praktické plážové tašce přímo na pokoji

   Grand Mall v Makadi Palace: 37 obchůdků, suvenýry, internetová kavárna, kulečník, salon krásy, květinářství       Pláž:   Dlouhá soukromá přírodní písčitá pláž s korálovým podložím leží přímo před hotelem. Lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. Vstup do moře je přes molo nebo korálové podloží.       Pokoje:   Junior Suite: 

   koupelna s vanou, WC, fén, klimatizace, trezor, satelitní TV, mini bar (za poplatek), balkon nebo terasa s výhledem na moře, bazén a zahradu, obývací sezení.   Grand Suite: 

   2x koupelna s vanou, WC, fén, 2x ložnice, klimatizace, trezor, satelitní TV, mini bar (za poplatek), terasa, ubytování ve vilkách u pláže a hlavního bazénu       Sport a zábava:   Zdarma:

   plážový volejbal, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, stolní tenis, denní a večerní animace, živá hudba, večerní show   Za poplatek:

   SPA centrum, centrum zdraví Makadi, masáže, 5 tenisových kurtů, biliár, stolní fotbal, fitness centrum, fotbalové hřiště, potápěčské centrum Diving Ocean, aquacentrum (banán, motorové čluny, windsurfing)

   dětské hřiště, dětský bazén, dětské kino a diskotéka       Děti:   dětské hřiště, dětský bazén, dětské kino a diskotéka   Aby byla letní dovolená pro nejmenší ETI hosty ještě příjemnější, tak pro děti ve věku 4-12 let je k dispozici dětský klub MAXI ETI v sousedním hotelu Gran Waterworld  Makadi.               Stravování:   All inclusive

   lokální nealkoholické nápoje, džusy, filtrovaná káva, čaj a lokální alkoholické nápoje od 10:00–24:00   Za poplatek:

   lokální nealko i alkoholické nápoje od půlnoci do 10:00, speciální koktejly, importované alkoholické nápoje, lahvové nápoje, čerstvé ovocné šťávy, speciální druhy káv, Lobby Bar, Mini Bar, vodní dýmka, všechny restaurace mají večerní dress-kód

   zmrzlina zdarma, Movenpick za poplatek   ** Podrobný rozpis all inclusive služeb obdrží klienti na recepci hotelu při ubytování **   Dome: hlavní restaurace určená pro snídaně a večeře (bufetovou formou)

   Melange: hlavní restaurace určená pro obědy a večeře (bufet, středomořská kuchyně)

   Discovery: hlavní restaurace určená pro snídaně a večeře (bufet, středomořská kuchyně)

   Thai Garden: thajská à la carte určená pro obědy a večeře

   Botanical Garden: mezinárodní à la carte určená pro večeře

   Sunset: snack bar, grilované speciality

   Rendez Vous: snack bar, grilované speciality, patiserie a zmrzlina   À la carte restaurace v Makadi Mall určené pro večeře: Golden Dragon (čínská kuchyně), Mumbai (indická kuchyně), Tam Tam (egyptská kuchyně), Mafia Classic (italská kuchyně), La Maison de Paris (francouzská kuchyně)   Pláž u hotelu Grand Waterworld mohou využít (all in. služby / nápoje) pouze za poplatek.


   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   prosinec
   poútstčtsone
   leden
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   Mapa nedostupná

   Ceny

   NázevCenaPočetCelkem
   Název
   Dospelá osoba - Veľká dvojposteľová junior suite (obsazenost 2 osobami)
   Cena
   20 769 Kč
   Počet
   Celkem
   0 Kč

   Makadi Palace

   • 03.12. – 17.12.2023, 15 dní (ne-ne)
   • 2 dospělí
   • Veľká dvojposteľová junior suite
   • Letecky, Drážďany/Dresden
   • All Inclusive

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Cestovní kancelář ETI s. r. o., ič 059 23 697, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.