Menu

  Hotel Pagus

  Stravování

  SnídaněPlná penzePolopenzeAll Inclusive

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  0 Kč
  Oficiální název dle CK: FIRST MINUTE hotel Pagus****

   Poloha

   Pag je centrem stejnojmenného ostrova – pátého největšího na Jadranu. Je známý především těžbou soli, výrobou krajek, ale hlavně výrobou skvělého pažského sýra. V posledních letech se také zařadil k vyhledávaným turistickým centrům. S pevninou jej spojuje most. Hotel Pagus leží přímo na pláži, nedaleko centra městečka. 

   Ubytování

   dvoulůžkové pokoje Standard bez možnosti přistýlky, pokoje Superior s možností přistýlky, část pokojů (rodinné) s možností 2 přistýlek ve formě rozkládacího gauče pro děti do 12 let (přistýlky mají délku 150cm). Pokoje jsou vybaveny sprchou + WC, SAT TV, fénem, minibarem, sejfem, WIFI, balkonem a KLIMATIZACÍ. 

   Stravování

   All inclusive – snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední snack od 14:00 do 18:00 hod., místní alkoholické a nealkoholické točené nápoje – pivo, víno, voda, džus na baru od 10:00 do 23:00 hod..

   Vybavení

   restaurace, aperitiv bar, směnárna, kongresový sál, terasa, WIFI, venkovní a vnitřní bazén se sladkou vodou, whirlpool, sauna (finská, turecká, biosauna), masáže, dětský koutek, parkoviště s omezeným počtem míst - za poplatek. Pro děti je v hotelu dětský koutek.

   Cena zahrnuje

   8 dní/7 nocí  ubytování  s  all inclusive,  pojištění  CK dle zákona.

   Cena nezahrnuje

   místní poplatek - dospělý 1.50 €/noc, děti 12-18 let 0.75 €/noc.

   Pláž

   přírodní, oblázková pláž v těsném sousedství hotelu, na pláži jsou sprchy. 

   Sport a zábava

   v blízkosti je půjčovna jízdních kol, skútrů a  zařízení pro vodní sporty.

   Domácí mazlíčci

   nejsou povoleni.

   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Bena Tour s.r.o., ič 25709992, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.