Menu

  Apartmány Trebor

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  3 029 Kč
  Oficiální název dle CK: Apartmány Trebor
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Pag - ostrov Pag
  Praha: 930 km, Brno: 785 km, Bratislava: 695 km

  Poloha

  Apartmány Trebor se nacházejí na ostrově Pag přímo u písčito-oblázkové pláže, necelé 2 km od městečka Pag.

  Pláž

  Písčito-oblázková pláž se nachází necelých 30 m od ubytování. Tato pláž je přístupná po schodišti. Vstup do moře je pozvolný.

  Vybavení

  Klimatizace, parkoviště, gril, zahrada, venkovní sprcha

  Ubytování

  Apartmány A2+2 pro 2–4 osoby - v 1. patře - jsou tvořeny dvoulůžkovou ložnicí s manželským lůžkem a s menší denní místností s rozkládacím gaučem (vhodný pro 2 malé děti nebo 1 dospělou osobu) nebo palandou a kuchyňkou s jídelním koutem. Dále je apartmán vybaven koupelnou s WC, TV/Sat., klimatizací a balkonem s nádherným pohledem na moře.

  Apartmány A4+2 pro 4–6 osob - ve 2. patře - jsou tvořeny dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, prostornou denní místností s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (vhodný pro 2 malé děti nebo 1 dospělou osobu) a kuchyňkou s jídelním koutem. Dále je apartmán vybaven koupelnou s WC, TV/Sat., klimatizace a balkonem s nádherným pohledem na moře.

  Stravování

  Bez stravování

  Sport a zábava

  V okolí možnost zapůjčení motorových člunů, rybaření a výletů. Nejbližší restaurace je vzdálená přibližně 50 m.  V nedalekém městě se také nachází sportovní středisko s tenisovými kurty a stolním tenisem nebo také řada obchodů a restaurací.

  Za návštěvu rozhodně stojí i historické jádro města Pag, kde je k vidění mariánský kostel, Knížecí palác nebo věž Skrivanat.

  Informace

  Parkování zdarma.
  Domácí zvířata nejsou povolena.
  Dětská postýlka na vyžádání.
  V ceně nejsou zahrnuty ručníky.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.