Menu

  Roza apartmány

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  8 190 Kč
  • Vzdálenost od moře
   • Moře do 1 km

  Ostatní

  Roza apartmány

  Ostrov Pag je severodalmatský ostrov. Je to nejčlenitější jadranský ostrov s nejdelším pobřežím. Ostrov oplývá přírodními krásami. Malé oblázky a písek rozptýlené křišťálově čistým mořem vytvářejí četné pláže jedinečné krásy, které oplývají mušlemi. Největším a nejkrásnějším klenotem je pláž Zrće v okolí Novalje. Je to ostrov četných odrůd tisíc let starých olivovníků a oblast Lun byla vyhlášena botanickou rezervací, která je považována za světový unikát. Pag je široce známý pro svůj jedinečný sýr, který je hrdě srovnáván s nejznámějšími světovými sýry. Jeho bohatá a silná chuť vzniká díky místní soli, léčivým bylinám a tradiční péči. Pag je ostrovem aromatických bylin a chutného vína.
  Novalja je známá především díky pláži Zrće, která je známá po celé Evropě díky diskotékám, které se zde často pořádají. Mezi sporty zde patří vodní lyžování, wakeboarding, bungee jumping či jízda na vodním skútru.
  Apartmány Roza se nacházejí ve městě Novalja, 600 metrů od nejbližší pláže a 2,3 km od známé pláže Zrće. K apartmánům náleží parkovací místa.
  Typy apartmánů:
  APT 1/2 (30 m2) – Apartmán s terasou se nachází v přízemí domu. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, denní místnosti s vybaveným kuchyňským koutem a jídelnou a koupelny se sprchou.
  Vybavení apartmánu: klimatizace, SAT TV, WIFI, ručníky, ložní prádlo, lednice, zahradní nábytek 
  APT 1/2 (30 m2) – Apartmán s balkonem se nachází v 1. patře domu. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, denní místnosti s vybaveným kuchyňským koutem a jídelnou a koupelny se sprchou.
  Vybavení apartmánu: klimatizace, SAT TV, WIFI, ručníky, ložní prádlo, lednice, zahradní nábytek 
  APT 2/2 (50 m2) – Apartmán s balkonem se nachází v 1. patře domu a nabízí pohled do ulice. Skládá se ze dvou ložnic s manželskou postelí, denní místnosti s vybaveným kuchyňským koutem a koupelny s vanou. Slouží pro max. 4 osoby.
  Vybavení apartmánu: klimatizace, topení, SAT TV, WIFI, ručníky, ložní prádlo, lednice, mrazák, zahradní nábytek 
  APT 1/3+1/2 (50 m2) – Apartmán s balkonem pro max. 5 osob se nachází v 1. patře domu. Apartmán se skládá ze 2 ložnic (jedna s manželskou postelí a druhá s manželskou postelí a jednolůžkem), jídelny s kuchyňským koutem a koupelny s vanou.
  Vybavení apartmánu: klimatizace, SAT TV, WIFI, ručníky, ložní prádlo, lednice, mrazák, zahradní nábytek 
  Pag svým návštěvníkům nabízí mnoho zážitků a vzrušení, ale také dovolenou v klidné atmosféře malebných, tisíc let starých olivovníků, dubu cesmínového a borovice černé.
   

  Destinace

  Velká zemědělská a rybářská obec a přístav, vzdálená cca 20 km od města Pag. Leží při hlavní komunikaci, 7 km od trajektu v Žigljenu. V okolí jsou velmi krásné pláže (např. Straško, Caska, Trinčel), 2-3 km. Nedaleká pláž Zrće z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře se pokládá za jednu z  nejpůvabnějších na Jadranu, na kterou se klienti ubytovacích zařízení mohou dopravit vláčkem, který jezdí každou půl hodinu. Vybavení pro sportování je v místním autokempu Straško (tenisové dvorce, plážový volejbal, košíková, minigolf, stolní tenis, půjčovna jízdních kol a další).

  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře 101 Cestovní kancelář ZEMEK, s.r.o., ič 61682039, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.