Menu

  Perica apartmány

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Pardubice
  • Vzdálenost od moře
   • Moře do 500 m

  Ostatní

  Perica apartmány

  Ostrov Pag je severodalmatský ostrov. Je to nejčlenitější jadranský ostrov s nejdelším pobřežím. Ostrov oplývá přírodními krásami. Malé oblázky a písek rozptýlené křišťálově čistým mořem vytvářejí četné pláže jedinečné krásy, které oplývají mušlemi. Největším a nejkrásnějším klenotem je pláž Zrće v okolí Novalje. Je to ostrov četných odrůd tisíc let starých olivovníků a oblast Lun byla vyhlášena botanickou rezervací, která je považována za světový unikát. Pag je široce známý pro svůj jedinečný sýr, který je hrdě srovnáván s nejznámějšími světovými sýry. Jeho bohatá a silná chuť vzniká díky místní soli, léčivým bylinám a tradiční péči. Pag je ostrovem aromatických bylin a chutného vína.
  Novalja je známá především díky pláži Zrće, která je známá po celé Evropě díky diskotékám, které se zde často pořádají. Mezi sporty zde patří vodní lyžování, wakeboarding, bungee jumping či jízda na vodním skútru.
  Apartmány Perica se nacházejí ve městě Novalja, 500 metrů od nejbližší pláže a 2,2 km od známé pláže Zrće. K apartmánům náleží parkovací místa.
  Typy apartmánů:
  APT 1/3 (40 m2) – Apartmán s balkonem se skládá z denní místnosti s manželskou postelí a jedním lůžkem, kuchyně a koupelny s vanou. Slouží pro max. 3 osoby.
  Vybavení apartmánu: klimatizace, topení, SAT TV, WIFI, ručníky, ložní prádlo, lednice, mrazák, zahradní nábytek 
  APT 1/2+3 (55 m2) – Apartmán s balkonem se skládá z ložnice s manželskou postelí, denní místnosti s kuchyňským koutem, 2 oddělenými lůžky a přistýlkou. V apartmánu se nachází 2 koupelny s vanou. Slouží pro max. 5 osob.
  Vybavení apartmánu: klimatizace, topení, SAT TV, WIFI, ručníky, ložní prádlo, lednice, mrazák, myčka, zahradní nábytek. 
  APT 1/3+1/2 (55 m2) – Apartmán s balkonem se nachází ve 2. patře domu a nabízí výhled do ulice. Skládá se ze 2 ložnic, koupelny s vanou a jídelny s vybaveným kuchyňským koutem. V první ložnici se nachází manželská postel s jednolůžkem a ve druhé ložnici jsou 2 jednolůžka. 
  Vybavení apartmánu: klimatizace, topení, SAT TV, WIFI, ručníky, ložní prádlo, lednice, mrazák, trouba, zahradní nábytek. Slouží pro max. 5 osob.
  APT 1/3+1/2 (60 m2) - Apartmán s balkonem se nachází ve 3. patře domu a nabízí také výhled do ulice. Skládá se ze 2 ložnic, 2 koupelen s vanou a denní místnosti s jídelnou a kuchyňským koutem. V první ložnice se nachází manželská postel a jednolůžko, ve druhé ložnici jsou 2 jednolůžka. V apartmánu je i sedací souprava, kde můžete v klidu posedět s rodinou.
  Vybavení apartmánu: klimatizace, topení, SAT TV, WIFI, ručníky, ložní prádlo, lednice, mrazák, trouba, zahradní nábytek. Slouží pro max. 5 osob.

  Pag svým návštěvníkům nabízí mnoho zážitků a vzrušení, ale také dovolenou v klidné atmosféře malebných, tisíc let starých olivovníků, dubu cesmínového a borovice černé.
   

  Destinace

  Velká zemědělská a rybářská obec a přístav, vzdálená cca 20 km od města Pag. Leží při hlavní komunikaci, 7 km od trajektu v Žigljenu. V okolí jsou velmi krásné pláže (např. Straško, Caska, Trinčel), 2-3 km. Nedaleká pláž Zrće z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře se pokládá za jednu z  nejpůvabnějších na Jadranu, na kterou se klienti ubytovacích zařízení mohou dopravit vláčkem, který jezdí každou půl hodinu. Vybavení pro sportování je v místním autokempu Straško (tenisové dvorce, plážový volejbal, košíková, minigolf, stolní tenis, půjčovna jízdních kol a další).

  Cena zahrnuje

  7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu lůžkoviny ručníky klimatizace

  Cena nezahrnuje

  doprava cestovní pojištění stravování POVINNÉ PŘÍPLATKY: vratná kauce 40 EUR/os. - platí se na místě závěrečný úklid (pokud klienti před odjezdem neuklidí sami) - 20-50 EUR (dle velikosti apartmánu) - platí se na místě pobytová taxa - dosp. osoba: 1,40 EUR/den, dítě 12-18 let: 0,70 EUR/den, dítě 0-12 let ZDARMA - platí se na místě
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červenec
  poútstčtsone
  srpen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře 101 Cestovní kancelář ZEMEK, s.r.o., ič 61682039, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.