Menu

  Georgina apartmán

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Vlastní
  • Vybavení hotelu
   • Parkování
  • Vzdálenost od moře
   • Moře do 300 m

  Ostatní

  Georgina apartmán

  Apartmán Georgina se nachází v letovisku Gajac v krásné zátoce s oblázkovo-písečnou pláží. Nejbližší pláž je vzdálená 300 m. Přibližně 2 km od apartmánu najdete pláž Zrće, která je známá díky zdejším mnoha druhům vyžití (diskotéky, bary, vodní sporty - wakeboarding, vodní skútry, atp.).

  STD 1/2 (19 m2) – Apartmán typu studio s balkonem se nachází v 1. patře domu. Ve studiu se nachází manželská postel, vybavený kuchyňský kout a koupelna se sprchou.

  Vybavení: klimatizace, SAT TV, WIFI, ručníky, ložní prádlo, trouba, lednice, mrazák, rychlovarná konvice, zahradní nábytek

  Destinace

  Leží na severozápadní části ostrova Pag. Gajac je velké apartmánové městečko sloužící jako letní chaty pro rekreaci domácích obyvatel, původně převážně Slovinců. Gajac se rozprostírá na dvou katastrálních územích, a to města Kolan a Novalja. Turistické městecko bylo zalozeno před osmdesáti lety. Je umístěno v překrásné zátoce s pohledem na sousední ostrůvek Skrdu a ostatní ostrůvky tohoto souostroví. Blízká Novalja (cca 5km) a pláz Zrce učinilla Gajac atraktivním avyhledávaným místem.

  Cena zahrnuje

  7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu lůžkoviny ručníky klimatizace

  Cena nezahrnuje

  doprava cestovní pojištění stravování POVINNÉ PŘÍPLATKY: vratná kauce 40 EUR/os. - platí se na místě závěrečný úklid (pokud klienti před odjezdem neuklidí sami) - 20-50 EUR (dle velikosti apartmánu) - platí se na místě pobytová taxa - dosp. osoba: 1,40 EUR/den, dítě 12-18 let: 0,70 EUR/den, dítě 0-12 let ZDARMA - platí se na místě
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červenec
  poútstčtsone
  srpen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře 101 Cestovní kancelář ZEMEK, s.r.o., ič 61682039, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.