Menu

  Karmen hotel

  101 Zemek

  101 Cestovní kancelář ZEMEK, s.r.o.

  Boleslavská 31/4 250 01 Brandýs n. Labem - Stará Boleslav

  Telefon: 326 912 106

  Mobil:

  Email: info@101ckzemek.cz

  Email rezervace: info@101ckzemek.cz

  Web: www.101ckzemek.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  • 04.05. – 11.05.20248 dní (so-so)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • dvoulůžkový pokoj s možnosti přistýlky, Standard, balkon mořská strana
  • Vlastní
  • Snídaně
  • ID zájezdu: 988975114
  Cena za osobu
  NaN Kč
  • Ostatní
   • Recepce
   • Sport/zábava > turistika
   • Sport/zábava > Turistika
  • Zábava / Zdraví / Sport
   • Tenis
  • Vzdálenost od moře
   • Moře do 50 m
  • Vybavení hotelu
   • Restaurace

  Ostatní

  Karmen hotel

  Brijuni (také Brioni nebo Brijunski otoci) je skupina čtrnácti ostrovů v Jaderském moři. Leží u západního pobřeží Istrijského poloostrova a nacházejí se 2 km od pevninského města Fažana. V současné době existuje řada ubytovacích zařízení na ostrově Veliki Brijun, Hotel Istra-Neptun, Karmen a luxusní vily. Nabízíme našim hostů zcela exklusivně dnešní pokoje Karmen (dříve se nazývaly Hotel Karmen), které si zachovaly svůj původní vzhled a velkou část původní výzdoby a vybavení interiéru. Pokoje Karmen mají historickou hodnotu a podle hodnocení mnoha návštěvníků představují nejatraktivnější hotel na ostrovech Brijuni. 

  Hotel má 54 pokojů na třech podlažích, z toho 24 jednolůžkových pokojů s balkonem a 30 dvoulůžkových pokojů (18 s balkonem). Všechny dvoulůžkové pokoje mají koupelnu s vanou a vysoušečem vlasů. 
  V hlavním sále s recepcí, můžete vidět obklady stěn v původní verzi s bělenými a voskem potaženými dubovými lištami. Při rekonstrukci původní vzhled hotelu byl zachován v nejvyšší míře. 
  Veliki Brijun je největší, nejkrásnější a nejnavštěvovanější ostrov ze 14 ostrovů Národního parku Brijuni. Veliki Brijun kromě mimořádně cenných pozůstatků architektonického dědictví obsahuje zachované typy vegetace typické pro západní istrijské podnebí. 
  Můžete navštívit safari park, kde lze spatřit cizokrajná zvířata - např. slony, antilopy nebo zebry (tento park byl zřízen v době, kdy Brijuni byly letním sídlem Tita). Za vidění stojí také zbytky byzantské tvrze z 2. století př. n. l. nebo muzeum exponátů dokládající dobu pobytu Tita na ostrovech.
  Fauna i flora na ostrovech je pestrá, staletí byla doplňována přivezenými druhy. V době Titovy vlády nebyly ostrovy přístupné veřejnosti. Bylo vybudováno několik parků, které jsou ukázkou promyšlené zahradní architektury. Můžete obdivovat na 680 druhů rostlin (mezi jinými cesmíny, libanonské cedry, prastaré porosty olivovníků, je zde cca 200 druhů ptáků. Najdete zde plno antických památek z dávnověku. Ve 2. století před Kristem se staly ostrovy součástí Římany ovládaných území na Jadranu. Z tohoto období zde můžeme nalézt zbytky antických vil-letních sídel. Nejzajímavější je ovšem římská vila z 1. století po Kristu v zátoce Verige. Navštívit můžete i baziliku z raně křesťanského období.
  Spojení je lodí z centra městečka Fažana cca 15 minut. Hotel se nachází přímo na hlavní promenádě u moře. Hostům je k dispozici veřejná pláž, plážový klub, tenisové kurty, turistické stezky.
   

  Ostatní

  Karmen hotel

  Brijuni (také Brioni nebo Brijunski otoci) je skupina čtrnácti ostrovů v Jaderském moři. Leží u západního pobřeží Istrijského poloostrova a nacházejí se 2 km od pevninského města Fažana.

  V současné době existuje řada ubytovacích zařízení na ostrově Veliki Brijun, z nichž nabízíme hotel Istra a Neptun nově hotel Karmen. Hotely si zachovaly svou historickou strukturu, a to je činí výjimečnými a odlišnými od všech ostatních, současných hotelů.

  V nabídce jsou pokoje s balkonem a výhledem jak na moře, tak do parku.

  Hotel Karmen se nachází u moře v blízkosti hotelu Istra a Neptun. Hotel má 54 ubytovacích jednotek rozložených na 3 podlažích, z toho 24 jednolůžkových pokojů s balkonem a 30 dvoulůžkových pokojů (18 s balkonem). Všechny dvoulůžkové pokoje mají koupelnu s vanou a vysoušečem vlasů a mají přímou telefonní linku. Šatní skříně jsou vybaveny přihrádkami na sportovní potřeby (golf a tenis). Vedle vstupní haly je TV salonek. Pokoje Karmen jsou plné zachovalých historických hodnot a podle mnoha návštěvníků jsou nejatraktivnějším hotelem na ostrovech Brijuni. Oddejte se okamžikům znovu probuzené historie pobytem v oblíbeném hotelu Miroslava Krleži.Ostrovy Brijuni se táhnou podél jihozápadního pobřeží Istrije.

  Po ostrově Veliki Brijun jezdí turistický vláček, hosté se tak mohou vydat za pozůstatky starověké římské architektury, navštívit nádherný safari park se zvířaty jako jsou zebry, zebu, lama, slon, istrijský vůl, istrijské ovce, osli a kozy. Shlédnout v kostele sv. Germaina stálou expozici kopií fresek a hlaholských spisů z Istrie. V době Titovy vlády nebyly ostrovy přístupné veřejnosti. Bylo zde vybudováno několik parků, které jsou ukázkou promyšlené zahradní architektury.

  Můžete obdivovat na 680 druhů rostlin (mezi jinými cesmíny, libanonské cedry, prastaré porosty olivovníků, je zde cca 200 druhů ptáků.

  Najdete zde plno antických památek z dávnověku. Ve 2. století před Kristem se staly ostrovy součástí Římany ovládaných území na Jadranu. Z tohoto období zde můžeme nalézt zbytky antických vil-letních sídel. Nejzajímavější je ovšem římská vila z 1. století po Kristu v zátoce Verige. Navštívit můžete i baziliku z raně křesťanského období.

  Hotel Neptun leží v oblasti, která nabízí řadu outdoorových aktivit a sportů.

  Hosté si mohou půjčit elektrické auto či kola.

  Spojení je lodí z centra městečka Fažana cca 15 minut.

  Destinace

  Veliki Brijun je největší, nejkrásnější a nejnavštěvovanější ostrov v NP Brijuni s rozlohou 560 ha a délkou pobřeží 26 km. Tento ostrov je pozoruhodným příkladem harmonie vzniklé spojením přírody a lidské činnosti. Veliki Brijun je částečně kultivovaný do harmonické krajiny trávníků a krajinných parků a kromě mimořádně cenných pozůstatků architektonického dědictví obsahuje také zachovalé vegetační systémy západního istrijského klimatického typu. Přestože je část ostrova otevřena pro veřejnost, spravuje ho chorvatské ministerstvo obrany - část ostrova Veliki Brijun slouží k rezidenčním potřebám prezidenta a vlády Chorvatské republiky. Tyto oblasti se nacházejí kolem vil Jadranka, Brijunka a Bijela vila. My nabízíme ubytování v jednom z oblíbených starších hotelů – pokoje Karmen.

  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  duben
  poútstčtsone
  květen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Příplatky

  Zobrazit příplatky

  Karmen hotel

  • 04.05. – 11.05.2024, 8 dní (so-so)
  • 2 dospělí
  • dvoulůžkový pokoj s možnosti přistýlky, Standard, balkon mořská strana
  • Vlastní
  • Snídaně

  Nezávazná objednávka

  Objednavatel

  Cestující

  Objednavatel je také cestujícím

  Dospělý cestující 2

  Povinné údaje jsou označeny *

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře 101 Cestovní kancelář ZEMEK, s.r.o., ič 61682039, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.