Menu

  Garden Suites & Rooms Plava Laguna Umag

  Stravování

  Polopenze

  Doprava

  VlastníBus
  Cena za osobu
  od  15 015 Kč
  Oficiální název dle CK: Park Garden Suites Plava Laguna
  • Vybavení pokoje
   • Terasa
  • Vybavení hotelu
   • Bar
   • Slunečníky a lehátka
   • Úschovna kol
   • Masáže
   • Sauna
   • Internet/WiFi
  • Ostatní
   • Dětská herna
   • Sport/zábava > sportovní centrum
   • Vybavení hotelu > restaurace á la carte
   • Vybavení hotelu > večerní hudba
  • Zábava / Zdraví / Sport
   • Bazén
   • Aquapark/Skluzavky/Tobogány
   • Dětský klub
   • Fitness
   • Wellness/Lázně
   • Dětské hřiště
   • Animační program
  • Vzdálenost od moře
   • Moře do 200 m

  Ostatní

  Park Garden Suites Plava Laguna

  Resort Park se nachází asi 2,5 km od centra Poreče, v letovisku Špadiči. Součástí moderního Park Resortu je pětiposchoďový hotel Park a dále vilky Garden Suit Park s nabídkou suitů, apartmánů a samostatných vil. Resort se řadí do portfolia Family Friendly, nabízí výběr z mnoha různých sportovních a zábavních možností v areálu anebo se můžete vydat cca 15minutovou procházkou do Poreče, kde najdete živý denní i noční život.

  Naše cestovní kancelář nabízí svým zákazníkům suity v GARDEN SUITES PARK. V resortu je celkem 91 klimatizovaných suitů v dokonale upravených zahradách a borovicovém háji, kde se nacházejí samostatně stojící přízemní i jednopatrové vilky s prostornými terasami/balkony, které jsou vybaveny moderním nábytkem. Námi nabízené Garden Suity Park jsou v přízemí, mají velikost 32 m2, terasu 15 m2. Někdy jsou nakombinovány s Garden Suity Park Classic, jež jsou v 1. patře, takže tvoří společnou patrovou vilku. Suity sestávají z ložnice s manželským lůžkem a předpokoje - obytné místnosti s rozkládací pohovkou pro dvě děti, dále pak koupelny se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, toaletou, SAT/TV, minibarem (za příplatek). Každý suit má svá venkovní lehátka.

  V centru resortu najdete aktivní i relaxační možnosti. Sladkovodní bazén s tobogánem o rozloze 760 m2, sladkovodní dětský bazén s vodními atrakcemi s rozlohou 272 m2, v bezprostřední blízkosti hotelu Park Plava Laguna relaxační sladkovodní bazén a sladkovodní bazén pro miminka s rozlohou 40 m2. Lehátka jsou vedle každého bazénu. Je zde rovněž masážní centrum, lobby bar u hlavního bazénu, restaurace á la carte, dětská klubovna, toalety, dětské hřiště, hlídaná úschovna kol, myčka kol, sportovní centrum. Hosté mají v ceně služby wellness centra po předchozí rezervaci a to fitness, finská sauna, turecká sauna, infračervená sauna, whirpool, relaxační zóna, čajové osvěžení.  
  Pracovníci resortu zajišťují mini klub (pro děti ve věku 4-8 let) ráno a odpoledne - tvůrčí dílny a hry, sport atd., junior klub (pro děti ve věku 9-12 let) ráno a odpoledne, teenager klub (pro děti ve věku 13-17 let) ráno a odpoledne, pro dospělé pak ranní gymnastiku a večerní programy s živou hudbou – to vše denně kromě soboty. Pláž se nachází do 200 m od vilek. je zde písčitá laguna s pozvolným vstupem, dále travnatá, dlážděná a skalnatá pláž, jsou tu sprchy a řada restaurací a barů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. Do města jezdí turistický vláček každých 30 min.

  Destinace

  Příroda byla mimořádně velkorysá v severní části Poreče, kde se nachází oblast známá jako Špadiči. Všechna zařízení v oblasti Špadiči jsou obklopená zelení a jediné, co stojí mezi nimi a nedalekým mořem, jsou dobře udržované pláže a plata na slunění.
  Pláž hotelu Laguna Materada se může pochlubit modrou vlajkou, která svědčí o kvalitě pláže a čistotě moře. V dosahu hotelů, vil a apartmánů jsou obchody, restaurace s mořskými plody a istrijskými specialitami, pizzerie i cukrárny. Sportovní centra nabízejí tenisové kurty, minigolf, hřiště pro plážový volejbal, vodní skluzavky, půjčovny jízdních kol, lodičky, šlapadla a vodní skútry. Krásnou promenádou podél moře, která vede také ulicemi Špadići a Šetalište Antona Restovića, dojdete až do centra Poreče, případně dále na jih do středisek Zelena a Plava Laguna.

  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Garden Suites Park Plava Laguna

  Špadići 15b, Poreč 52440 Chorvatsko

  31 recenzí

  #7 nejlepší hotel z 439 v oblasti - Poreč

  Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

  Cena / kvalita
  Pokoje
  Čistota
  Služba
  Umístění
  Kvalita spánku

  Vynikající20
  Velmi dobré6
  Průměrné3
  Špatné1
  Příšerné1

  Nedávné recenze

  mhabrova

  Typ cesty:

  S rodinou

  Úžasná dovolená

  04.09.2019

  Naprosto dokonalé místo pro dovolenou s dětmi. Skvělá poloha, nedaleko krásná Materada Beach, zastávka vláčku spojujícího přilehlé hotely s centrem Poreče. Ubytování nové,krásné. Zcela vyhovující...

  rudolecky

  Brno, Česká republika

  Typ cesty:

  S rodinou

  Nádherný velikonoční pobyt

  21.04.2019

  Skvělé místo pro vaši dovolenou,nebo krátkou zastávku na cestě. Skvěle postavený hotel v blízkosti místních hospůdek,kaváren a pláží. Velice příjemný a profesionální personál. Můžete si vzít i svého...

  elena076

  Moskva, Rusko

  Typ cesty:

  S rodinou

  Lze vylepšit

  03.11.2019

  Chtěl bych začít pozitivními aspekty. Pokoje se nacházejí v malých nově postavených vilách a jsou obklopeny krásnou zahradou. Dva z nás byli docela pohodlní v rodinném pokoji, ale stěží si dokážu...

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře 101 Cestovní kancelář ZEMEK, s.r.o., ič 61682039, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.