Menu

  Resort Amarin

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Vlastní
  Oficiální název dle CK: Pokoje Amarin
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi
  • Akce a slevy
   • Dítě dle věku ZDARMA

  Středisko

  Rovinj
  Praha: 840 km, Brno: 700 km, Bratislava: 620 km

  Poloha

  Rozsáhlý prázdninový areál, který se řadí se mezi nejhezčí komplexy dané oblastí a nabízí mimořádně pestrou škálu služeb. Komplex se nachází cca 4 km severně od centra městečka Rovinj.

  Pláž

  Přírodní kamenitá pláž se nachází 300-500 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

  Vybavení

  Centrální recepce, centrální restaurace, snack bar s terasou, 2 bary na pláži, kavárna, supermarket, parkování, WiFi v areálu zdarma; za poplatek trezor na recepci, ambulance. Bazén s mořskou vodou, dětský bazén.

  Ubytování

  Dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) jsou vybavené vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), malou kuchyňkou s mikrovlnnou troubou, kávovarem a chladničkou, klimatizací, TV/sat., trezorem a balkonem nebo terasou.

  Stravování

  Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze na místě. Cena 15 EUR/os./den.

  Hotelová restaurace
  Garden bar

  Sport a zábava

  Dětské hřiště, animační programy, hudba na terase; za poplatek tenis, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, půjčovna kol a potřeb pro vodní sporty, masáže.

  Ve 4 km vzdáleném centru města Rovnij je možné navštívit kostel sv. Eufemie. Dále je možné vidět barokní radnici, hodinovou věž, či se projít nejznámější uličkou Grisia.

  Informace

  Parkování zdarma.
  Domácí zvířata jsou povolena. Poplatek 10 EUR/den se hradí na místě.
  Nejsou povolena v premium apartmánech.
  Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červenec
  poútstčtsone
  srpen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.