Menu

  Hotel Valamar Bellevue

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  VlastníBus
  Cena za osobu
  od  3 939 Kč
  Oficiální název dle CK: VALAMAR BELLEVUE Resort
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi
  • Vzdálenost od moře
   • Moře do 200 m

  Poloha

  moderní, velmi žádaný hotel na okraji Rabacu, cca 1,7 km od centra města.

  Vybavení a služby

  all inclusive restaurace Azzuro a garden terace - cooking show, taverna, lobby bar, bazénový/snack bar, coffee bar, směnárna, kongresový sál, prodejna suvenýrů, taneční terasa, v blízkosti market, v centru - pošta, banka, parkoviště, výtah.

  Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou nebo vanou a WC, SAT TV, telefonem, fénem, sejfem, minibarem, WI-FI ZDARMA, s možností přistýlky. Rodinné pokoje - dvoulůžková ložnice a dvě přistýlky oddělené posuvnými dveřmi, balkon.

  Sport a zábava

  Activity bazén - venkovní bazén se sladkou vodou vhodný pro rodiče s dětmi, s tobogány.
  Bellevue rodinný bazén - vyhřívaný venkovní bazén s mořskou vodou s nádherným výhledem na moře, maximální hloubka bazénu je 1,50 m
  Relaxační bazén Albona - venkovní bazén s mořskou vodou s nádherným výhledem na moře, maximální hloubka bazénu je 1,40 m
  Dětský bazén a bazén pro batolata - venkovní bazény se sladkou vodou v blízkosti dětského hřiště, s tobogány, 
  víceúčelové hřiště pro fotbal, basketbal, volejbal a tenis, za poplatek - tenisové centrum, pronájem jízdních kol, potápěčské centrum, minigolf, celodenní animace, stolní tenis, plážový volejbal, plážový fotbal, aerobic, vodní sporty.

  Stravování

  služby all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nápoje z automatu - místní bílé a červené víno, místní pivo, perlivá/neperlivá voda, džusy, káva, čaj. Během dne na baru - místní bílé a červené víno, místní pivo, perlivé/neperlivé džusy, vybrané alkoholické nápoje, vybrané koktejly, káva, čaj.

  Pláž

  přírodní kamenitá a oblázková, cca 150 m, vhodná pro děti. Přístup na pláž po schodech.

  Doplňující informace

  Sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka, typ ubytování a termín. Při změně jména účastníka, typu ubytování nebo termínu bude sleva za včasný nákup odebrána.

  Slevy

  dítě do 16 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA, ceny pro osobu na přistýlce na webu.

  Cena zahrnuje

  ubytování, služby ALL INCLUSIVE, pobytovou taxu.

  Možné příplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka 5 EUR/den, pes -30 EUR/den - platí se na místě.

  Cena zahrnuje

  ubytování, služby ALL INCLUSIVE, pobytovou taxu.

  Cena nezahrnuje

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka 5 EUR/den, pes -30 EUR/den - platí se na místě.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY s.r.o., ič 17049415, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.