Menu

  Hotel Olympia

  Stravování

  SnídaněPolopenze

  Doprava

  Letecky Praha Katowice
  VlastníBus
  Cena za osobu
  od  0 Kč
  Oficiální název dle CK: Hotel OLYMPIA
  • Vzdálenost od moře
   • Moře do 100 m
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi

  Proč vybrat tento zájezd

  Prohlédněte si video o Hotelu OLYMPIA.

  Poloha

  moderní hotel Olympia, vzdálený cca 500 m od centra Vodic.

  Vybavení a služby

  restaurace, plážová restaurace, plážový bar, aperitiv bar, bar u bazénu, lobby bar, směnárna, prodejna suvenýrů, kadeřnický a kosmetický salón, kongresový sál, výtah, terasa, parkoviště za poplatek.

  Ubytování

  moderní klimatizované 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, WI-FI ZDARMA, minibarem, fénem, sejfem. SUITE 2(+2) junior - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 děti do 13 let nebo 1 dospělou osobu, balkon. Pokoje označené SU a SUITE mají navíc rychlovarnou konvici.

  Sport a zábava

  venkovní a vnitřní bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA v omezeném množství, osušky u bazénu k zapůjčení ZDARMA, dětský bazén, tenisové kurty, wellness a beauty centrum (župan a papuče k zapůjčení ZDARMA), masáže, fitness, sauna, animace pro děti, sportovní hřiště, stolní tenis, billiard, pronájem kol, vodní sporty dle místní nabídky.

  Stravování

  snídaně formou bufetu, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

  Pláž

  oblázková s jemným štěrkem, částečně betonová, cca 100 m, sprchy na pláži.

  Doplňující informace

  parkování za poplatek - cca 9 EUR/den.

  Upozorňujeme klienty využívající autokarovou dopravu, že příjezd do letoviska může být v brzkých ranních hodinách, stejně tak odjezd z letoviska může být v pozdních večerních hodinách.

  Slevy

  SLEVY PRO POKOJ 2(+1): dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 6 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 6 do 13 let na přistýlce se 2 dospělými - sleva 50 %. Dítě do 13 let na základním lůžku s 1 dospělým - sleva 30 %. SLEVA PRO SUITE 2(+2) : dítě do 13 let na přistýlce nebo dospělá osoba na přistýlce se snídaní - ZDARMA, ceny s polopenzí se vám zobrazí při vytvoření kalkulace na webu.

  Výhody a nevýhody

  Osobám od 60 let poskytneme z ceny ubytování slevu 10 % (lze kombinovat se slevou za včasný nákup).

  Cena zahrnuje

  ubytování, snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

  Možné příplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka - 8 EUR/den - platba na místě.

  Cena zahrnuje

  ubytování, snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

  Cena nezahrnuje

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka - 8 EUR/den - platba na místě.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY s.r.o., ič 17049415, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.