Menu

  Apartmánový dům Helena

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  VlastníBus
  Cena za osobu
  od  2 190 Kč
  Oficiální název dle CK: Primošten / Apartmánový dům Helena

   Cena zahrnuje

   ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, parkování, internet, spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

   Příplatek

   menší pes (na vyžádání) 4 €/den

   Příplatky

   autobusová doprava, večeře restaurace 3 990 Kč/os./7 nocí, večeře rest. dítě do 9,99 let (dětské menu) 2 090 Kč/os./7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

   Poznámka

   GPS ubytování 43.590142 15.928671

   Charakteristika

   třípatrový apartmánový dům nabízí kvalitní ubytování v novější části letoviska vzdálené asi 500 m od centra. Díky své poloze ve svahu je z horního patra krásný pohled na panorama malebného Primoštenu. Od místních oblázkových či skalnatých pláží je dům vzdálený přibližně 450 m. Vhodné pro vyznavače aktivnější dovolené.

   Ubytování

   Mono 2 - jedna místnost se dvěma lůžky, kuchyňským koutem s lednicí, vlastním sociálním příslušenstvím a balkonem, 1. patro. Bilo 2+1 – samostatná ložnice pro 2 osoby, obytná místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, balkon, 2. nebo 3. patro. Trilo 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obytná místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, terasa či balkon, 2. nebo 3. patro.

   Stravování

   vlastní, možnost dokoupení večeří přímo v restauraci ve starém městě. Večeře výběrem z menu, nápoje k večeři jsou za příplatek.

   Vybavení

   parkování přímo u domu, internet, bohatá místní nabídka kulturního i sportovního vyžití.

   Pláž

   500 m, oblázkové s pozvolným vstupem do moře.

   Check in/out

   sobota od 14 h.
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře ČSAD Tišnov s.r.o., ič 46905952, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.