Menu

  Hotel Hvar

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Vlastní
  Oficiální název dle CK: Hotel HVAR
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi
  • Vzdálenost od moře
   • Moře do 200 m

  Poloha

  v mírném svahu v zeleni, cca 500 m od městečka Jelsa.

  Vybavení a služby

  klimatizovaná restaurace, plážová restaurace, aperitiv bar, kosmetický salon, směnárna, sejf na recepci za poplatek, WiFi, výtah, konferenční sál, taneční terasa, parkoviště.

  Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem, WiFi, balkonem, s možností přistýlky. Pokoj Economy nemá balkon.

  Sport a zábava

  venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén s mořskou vodou (mimo provoz 15.6.-15.9.), masáže, fitness ZDARMA, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, sportovní hřiště, aerobic, animace pro děti (1-3 x týdně během července a srpna), půjčovna kol, 1-3x týdně večerní program (červenec, srpen).

  Stravování

  polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. K večeři místní točené nápoje: pivo, víno, voda, džus. Služby ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední občerstvení - zákusek a káva (16:00-17:00), konzumace místních točených nealkoholických a alkoholických nápojů 10:00-23:00 na baru u bazénu, 1x dalmátská večeře, 1 x gala večeře.

  Pláž

  oblázková, přírodní kamenitá, písčitá, cca 100-150 m, sprchy na pláži, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

  Doplňující informace

  Slunečníky a lehátka u bazénu ZDARMA (v omezeném množství).

  Slevy

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 3 let na přistýlce - ZDARMA. Dítě 3-7 let na přistýlce - 1490 Kč/59 EUR/týden. Dítě 7-12 let na přistýlce - 2590 Kč/109 EUR//týden. Dítě do 12 let na základním lůžku - sleva 20 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 10 %.

  Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, polopenzi/služby ALL INCLUSIVE, pobytovou taxu.

  Možné příplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: pes - 8 EUR/den, dětská postýlka - 5 EUR/den (platba na místě).

  Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, polopenzi/služby ALL INCLUSIVE, pobytovou taxu.

  Cena nezahrnuje

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: pes - 8 EUR/den, dětská postýlka - 5 EUR/den (platba na místě).
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červenec
  poútstčtsone
  srpen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY s.r.o., ič 17049415, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.