Menu

  Hotel Velaris Resort

  Stravování

  SnídaněPlná penzePolopenze

  Doprava

  Letecky Praha Katowice
  VlastníBus
  Cena za osobu
  od  2 097 Kč
  Oficiální název dle CK: LABRANDA VELARIS Village
  • Vzdálenost od moře
   • Moře do 50 m
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi

  Poloha

  Labranda Velaris Village (je součástí Labranda Village Resortu) se nachází v letovisku Supetar, skládá se ze 2 depandancí obklopených středomořskou zahradou, cca 1 km od centra Supetaru, u malebné zátoky Vela Luka.

  Vybavení a služby

  v resortu - recepce, hlavní restaurace, lobby bar, bar a restaurace na pláži, společenská místnost, konferenční sál, kadeřnictví, WiFi, parkoviště.

  Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem, sejfem, WiFi, s možností přistýlky. Pokoje Standard jsou prostornější a s balkonem.

  Sport a zábava

  v resortu - venkovní bazén a dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, sportovní hřiště, dětské hřiště, dětský klub, fitness, wellness (sauna, vířivka, masáže), půjčovna kol, potápěčské centrum, vodní sporty.

  Stravování

  snídaně formou bufetu, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

  Pláž

  oblázková, oblázkovo-písčitá, cca 50 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost pronájmu plážových osušek.

  Doplňující informace

  parkoviště za poplatek 5 EUR/den. Pobytová taxa cca 1,4 EUR/os./den - platí se na místě.

  Slevy

  Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 30 %. Dítě do 12 let na základním lůžku s 1 dospělým - v období do 14.6. a od 20.9. sleva 50 %, v období 14.6.-20.9. sleva 20 % (tato sleva je na vyžádání).

  Cena zahrnuje

  ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí.

  Možné příplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka - cca 5 EUR/den, platba na místě. Pes - cca 20 EUR/den + 50 EUR za závěrečný úklid

  Cena zahrnuje

  ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí.

  Cena nezahrnuje

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka - cca 5 EUR/den, platba na místě. Pes - cca 20 EUR/den + 50 EUR za závěrečný úklid
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červen
  poútstčtsone
  červenec
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY s.r.o., ič 17049415, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.