Menu

  Apartmány Denis

  Stravování

  Bez stravy

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  3 560 Kč
  Oficiální název dle CK: Apartmány Denis
  • Ostatní
   • Dovolená se psem
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Omiš - Nemira
  Praha: 1 110 km, Brno: 920 km, Bratislava: 810 km

  Poloha

  Villa Denis se nachází přímo na pláži v letovisku Nemira, které je vzdálené necelé 4 km od města Omiš.

  Pláž

  Oblázková pláž se nachází pouze několik málo metrů (cca 10 m) pod vilou a je vybavena sprchou.

  Vybavení

  Gril, stinná terasa, terasa s opalovacími lehátky, ventilátor, Wi-Fi, parkoviště

  Ubytování

  Villa nabízí několik ubytovacích možností: Garance studia s čelním výhledem na moře je za příplatek.

  Studio pro 2 nebo 3 osoby – každé studio má manželské lůžko a případně i lůžko pro 3. osobu, koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský koutek (2-plotýnkový el. vařič, chladničku s malým mrazákem, rychlovarnou konvici, dřez, nádobí a kuchyňské potřeby), balkón s čelním nebo bočním výhledem na moře.
  Studiový apartmán pro 4 osoby – Apartmán s čelním výhledem na moře se skládá z pokoje pro 3 osoby (manželské lůžko + lůžko pro 3. osobu) a z malého pokoje pro 1 osobu (eventuelně pro 2 malé děti do 10 let). Oba pokoje jsou propojeny přes společný balkón a každý má vlastní vchod ze společné chodby. Vchod do koupelny a WC je pouze z pokoje pro 3 osoby. Samozřejmostí je vlastní vybavená kuchyňka, balkón s čelním výhledem na moře.
  Studiový apartmán pro 4 osoby – Apartmán s bočním výhledem na moře se skládá z oddělené ložnice pro 3 osoby (manželské lůžko + lůžko pro 3. osobu) s vchodem na balkón a z vnitřní místnosti, kde je rozkládací pohovka pro 1 osobu, vybavený kuchyňský koutek, koupelna se sprchou a WC.
  Apartmán pro 5 osob – oddělená ložnice pro 3 osoby a druhý pokoj s manželským lůžkem, kuchyňským koutem a koupelnou s WC. Vchod na společný balkón je z obou pokojů. Apartmán má čelní výhled na moře.
  Apartmán A6 – podkrovní apartmán vznikl propojením 2 studií a třetího samostatného pokoje a skládá se celkem ze 3 místností - do apartmánu se vchází chodbičkou, kde je kuchyňka, dále je vchod do ložnice pro 2 osoby s lodžií s bočním výhledem na moře a do  druhé ložnice pro 3 osoby s balkónem s čelním výhledem na moře. Každá ložnice má vlastní koupelnu a WC. K apartmánu patří malá ložnice pouze s menším lůžkem pro 1 osobu (eventuelně pro 2 malé děti do 10 let), která má vlastní vchod ze společné chodby a s jednou z ložnic je propojena přes společný balkón.

  Stravování

  Bez stravování.

  *V nedaleké restauraci AGA je možné si dokoupit večeře nebo polopenzi.

  Sport a zábava

  Bohatý noční život, nákupy, velká tržnice, sportovní možnosti jsou k dispozici v centru Omiše, kam se dá pohodlně dojít podél moře za cca 45 minut.


  Ve městě Omiš je dále možné vidět historické pevnosti Mirabela a Fortica nebo také mnoho kostelů. Nedaleko města je také možné vyzkoušet zipline stezku v kaňonu řeky Cetiny.

  Informace

  Pobytová taxa je 1,60 EUR/dospělá osoba/den.
  *0,80 EUR/osoba od 12 do 18 let/den.
  *Děti do 12 let pobytovou taxu neplatí
  Parkování je možné za poplatek 4 EUR/den.
  Domácí zvířata (pes do 10 kg) jsou povolena za poplatek 10 EUR/den.
  Dětská postýlka na vyžádání.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.