Menu

  Spa Hotel Svoboda

  Stravování

  Polopenze

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  3 320 Kč
  • Ostatní
   • Dovolená se psem
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi
   • Internet/WiFi
  • Zábava / Zdraví / Sport
   • Wellness/Lázně

  Středisko

  Mariánské Lázně

  Poloha

  na klidném místě vedle lesoparku s pavilonem Lesního pramene a zároveň nedaleko lázeňskéo centra s konoládou a Zpívající fontánou.

  Vybavení

  Hotel je součástí lázeňského komplexu budov, k němuž náleží dům Margareta a Palladio. Všechny budovy jsou  propojené prosklenou kolonádou, kde se nachází vývěr Josefova pramene k pitné léčbě. Hotel Svoboda má  svůj vlastní  minerální pramen, jeden z nejkvalitnějších pro vysokou koncentraci CO2,  který se využívá pro poskytování  minerálních koupelí, nový bazén s nevšedním interiérem, včetně whirlpoolu s výhledem do  lesa, wellness zázemí se saunou, párou a infrasvětly.

  Ubytování

  Jedno a dvoulůžkové pokoje Komfort - sprcha nebo vana, televize, telefon, Wi-fi, minibar, sejf, fén, pokoje Komfort plus jsou s výhledem na park.

  Stravování

  Dle programu – snídaně i večeře formou bohatého bufetu, obědy servírované, salátový bufet
  Slavnostní vánoční program 24.12.2023 slavnostní menu s vánoční hudbou a malým dárkem v ceně. Slavnostní silvestrovský program 31.12.2023 v ceně - silvestrovský večer s oslavou, slavnostním menu a rautem, živá hudba a tanec, hudební program

  Nabídka programů

  LÁZEŇSKÝ LÉČEBNÝ POBYT - od 7 nocí

  Pobyt zahrnuje: ubytování s polopenzí, nápoj na uvítanou, 1x lékařské vyšetření, 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě neděle), minerální pitnou kúru na předpis lékaře

  MINIKÚRA 

  Rezervace je možná na 2 - 6 nocí.

  Pobyt zahrnuje: ubytování s polopenzí, 1x léčebnou proceduru / 1 noc

  UBYTOVÁNÍ
  se snídaní nebo polopenzí

  BONUS pro všechny programy: 
  Volný vstup do hotelového bazénu, whirlpool a sauny, internetový koutek, Wifi internet, pravidelné přednášky a kulturní programy.

  Léčebné procedury mohou čerpat pouze dospělé osoby od 18 let.

  Informace

  Příjezd - Vlak i bus: st. Mariánské Lázně, dále MHD – trolejbus č. 5 (všední dny) nebo č. 7 (so, ne, svátky), výstupní stanice Kolonáda.
  Parkování - v hlídaném parkovacím domě v centru města za poplatek, bez předchozí rezervace.
  Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě

  Check in od 14.00 hod.
  Check out do 10.00 hod.


  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.