Menu

  Orea Resort Devět Skal

  Stravování

  SnídaněPolopenze

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  980 Kč
  Oficiální název dle CK: OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA - Milovy

   Akce

   • Relax u Milovského rybníka • ZDARMA bazén • V létě animační programy

   Ostatní

   Proč OREA Resort Devět Skal**** • hotel patří do řetězce OREA - záruka kvality • umístěný ve středu České republiky a dobře dostupný ze všech koutů republiky • lokalita u Milovského rybníka - koupání, vodní sporty, relaxace v přírodě • kryty bazén 13 x 6 m, v zimě sauna • multifunkční sportoviště • konferenční prostory • certifikáty kids friendly a pet friendly • animační programy během prázdnin a vybraných víkendů

   Ostatní

   a) 2 - lůžkové pokoje CLASSIC, možnost přistýlky pro dítě do 12 let na dotaz (rozkládací lůžko) Na ověření: b) 2 - lůžkové pokoje DELUXE, možnost přistýlky pro dítě do 12 let (rozkládací lůžko) Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor. V hotelu nejsou 1 - lůžkové pokoje. Ve všech pokojích: pohodlné postele s vysokou matrací, LCD smart televize, telefon, koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, malá lednička, trezor, balkon. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.

   Stravování

   Snídaně nebo polopenze (dle typu pobytu). Snídaně bufetové, večeře podle obsazenosti hotelu jsou večeře podávány buď formou bufetu nebo servírovaného menu, bez nápojů (servírované menu je tříchodové s výběrem tří hlavních jídel). K pobytu se snídaní je možnost večeře dokoupit za příplatek v CK. Je nutné zakoupit je pro všechny osoby včetně malých dětí. Obědy je možné dokoupit na místě.

   Koupání

   Hotelový krytý bazén (13 x 6 m). Z kapacitních a hygienických důvodů se vstup do bazénu reguluje, doporučujeme předem rezervovat na recepci. Milovský rybník před hotelem, travnatá pláž, vhodný k rekreačnímu koupání, vodním sportům a k relaxaci v přírodě.

   Děti

   Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA v doprovodu dvou plně platících osob, se shodnou stravou jako mají doprovázející osoby.

   Tipy na výlety

   CYKLOTURISTIKA V okolí je 160 km značených cyklotras, které navazují jak na stávající silniční sítě s asfaltovým povrchem, tak na místní komunikace, vedoucí málo frekventovanou a malebnou krajinou Žďárských vrchů. Mírně zvlněná krajina s množstvím atraktivních kulturních a přírodních cílů a čisté přírodní prostředí regionu nabízí velmi dobré podmínky pro provozování cykloturistiky. JAPONSKÁ ZAHRADA SNĚŽNÉ (cca 4 km) Japonská zahrada pana Šimona začala vznikat již v roce 1996, v současné době má rozlohu cca 70 x 80 m. Japonský styl příjemně kontrastuje s krajinným rázem Vysočiny. GALERIE SNĚŽNÉ (cca 4 km) Galerie tvroby umělců Vysočiny ve Sněžném. DEVĚT SKAL (cca 7 km) Devět skal (836 m) je nejvyšší vrchol Žďárských vrchů a druhý nejvyšší vrchol celé Českomoravské vrchoviny. V roce 1976 byl vyhlášen přírodní památkou. Název Devět skal je odvozen od devíti skalních útvarů roztroušených v okruhu 1 kilometru, které tvoří seskupení typu skalního města: Hlavní blok (na jeho vrcholku je vyhlídka opatřená zábradlím), Záludná věž, Žďárská věž, Královský zámek, Dvojitá věž, Pyramida, Malá věž, Strmá věž a Šikmá věž. Stěny skal dosahují výšky až 15 m. MALÍNSKÁ SKÁLA, ČTYŘI PALICE, MILOVSKÉ PERNIČKY, BÍLÁ SKÁLA, ČERNÁ SKÁLA, DRÁTENICKÁ SKÁLA, LISOVSKÁ SKÁLA Další vrcholy Žďárských vrchů. Jedná se o rulové skalní útvary, některé využívané i horolezci. Všechny skály jsou dosažitelné po turisticky značených trasách s výchozím bodem u Milovské restaurace, kde je umístěn rozcestník a mapa okolí (u autobusové zastávky). VESNICKÁ PAMÁTKOVÁ REZERVACE KRÁTKÁ (cca 6 km) Ves vznikla v roce 1727 a její založení bylo spojeno s prosperující těžbou železné rudy. Jedná se o soubor lidových staveb a patří k jednomu z nejhodnotnějších celků lidové architektury. SOCHY MICHALA OLŠIAKA Sochy jsou rozmístěny ve Žďáru nad Sázavou a okolních obcích: Hamry nad Sázavou, Obyčtov, Poděšín, Polnička, Račín, Škrdlovice, Tři Studně. Jedná se o betonové nebo pískovcové sochy v nadživotní velikosti, které jsou citlivě začleněny do přírody. Nejbližší sochy - Výr u obce Tři Studně (cca 9 km) a Hraniční kámen u Pilské nádrže ve Žďáru nad Sázavou (cca 25 km od hotelu), který je doplněný sochami Orlice a Lva. ZELENÁ HORA - Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého (cca 25 km) Kostel je vystavěný na půdorysu pěticípé hvězdy a jeho autorem je Jan Blažej Santini. Areál kostela je od roku 1994 zařazen na seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se ve Žďáru nad Sázavou. HRAD PERNŠTEJN (cca 40 km) Pernštejn je jedním z nejnavštěvovanějších moravských hradů. Byl postaven před cca 800 lety a nebyl nikdy dobyt.

   Další služby

   Zapůjčení dětské postýlky - zdarma, dostupnost nutno předem ověřit. Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor. Masáže - paní masérka je externí pracovnice hotelu, dochází podle potřeby (podle obsazenosti hotelu). Masáže se objednávají na místě. Na recepci bývá k dispozici rozpis, kam se hosté zapíší, podle potřeby se domlouvají individuálně na telefonním čísle uvedeném v ceníku, který je k dispozici ZDE (ceny jsou orientační, v průběhu roku může dojít ke změně). Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club.

   Parkování

   Nehlídané venkovní parkování, cena 100,- Kč/den.

   Pobyt se zvířetem

   Povolen jenom v pokoji CLASSIC, poplatek 400,- Kč/den. Domácí mazlíčci nemají přístup do restaurace.

   Důležité upozornění

   Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 24:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod. v den odjezdu.

   1. PROGRAMOVÝ POBYT

   REKREAČNÍ POBYT SE SNÍDANÍ • ubytování se snídaní formou bufetu BONUSY ZDARMA • volný vstup do hotelového bazénu denně od 8:00 do 20:00 hod. • láhev vody při příjezdu (0,5 l / na pokoj) • Wi-Fi v celém hotelu • úschova lyží a kol

   2. PROGRAMOVÝ POBYT

   LETNÍ REKREAČNÍ POBYT S POLOPENZÍ • ubytování s polopenzí - snídaně bufetové - večeře jsou podle obsazenosti hotelu buď formou bufetu nebo servírovaného menu, bez nápojů (servírované menu je tříchodové s výběrem tří hlavních jídel) BONUSY ZDARMA • volný vstup do hotelového bazénu denně od 8:00 do 20:00 hod. • láhev vody při příjezdu (0,5 l / na pokoj) • Wi-Fi v celém hotelu • úschova lyží a kol

   Důležitá upozornění

   U REKREAČNÍHO POBYTU se platí příplatek za víkend - tzn. za páteční a sobotní noc. U LETNÍHO REKREAČNÍHO POBYTU se platí příplatek za tyto noci: úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota. V případě dokoupení večeří za příplatek v CK je nutné zakoupit je pro všechny osoby včetně malých dětí. Do pokojů lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor. Z kapacitních a hygienických důvodů se vstup do bazénu reguluje, doporučujeme předem rezervovat na recepci.

   Ostatní

   Pobyt v rozmezí termínu 23.12. - 30.12.2024 nelze zakoupit bez příplatku za večeři pro dny 24.12. a 25.12.2024.

   Ostatní

   133 pokojů, možnost přistýlek

   Rekreační poplatek

   35,- Kč/osoba/noc

   Poloha

   OREA Resort Devět Skal**** se nachází na břehu Milovského rybníka v kraji Vysočina v CHKO Žďárské vrchy, cca 17 km severně od Nového Města na Moravě. Milovy jsou významným rekreačním střediskem a východiskem pro túry do nejkrásnějších částí Žďárských vrchů. Svou polohou je hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, pobyty seniorů, konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akce. Hotel je zařazen do programů Baby friendly a Pet friendly a zaručuje tak pohodlí pro děti i chlupaté mazlíčky.

   Vybavení objektu

   Restaurace s letní terasou, krytý bazén (13 x 6 m, k dispozici hračky a lehátka, kapacita je 15 dospělých osob), sauna (v provozu od října do dubna), dětský koutek, Wi-Fi v celém hotelu, výtah, uzamykatelná kolárna (doporučujeme si vzít svoje zámky na kola), 1 bezbariérový pokoj, volné travnaté plochy na břehu rybníka. Konferenční prostory (2 sály pro 140 a 70 osob, 5 salonků pro 3x 30, 1x 20 a 1x 45 osob). Pro sport a volný čas: multifunkční sportoviště s umělým povrchem (vhodné pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, házenou a badminton), hřiště pro plážový fotbal - lze rozdělit na 4 hřiště na plážový volejbal, minigolf, kulečník, stolní fotbálek, stolní tenis, k zapůjčení sportovní potřeby, trekingové hole, horská kola a koloběžky pro děti a dospělé.

   Příjezd autem

   Nejlepší trasa z D1: EXIT 119 - směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Sněžné, Milovy. Nehlídané parkoviště u hotelu. Vzdálenost: z Prahy: 181,9 km, z Českých Budějovic: 196,2 km, z Brna: 78,8 km, z Ostravy: 207,2 km

   Příjezd autobusem

   Autobusem do Žďáru nad Sázavou nebo do Nového Města na Moravě, odtud místní autobusovou linkou směr Svratka, na zastávku Milovy (100 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

   Příjezd vlakem

   Vlakem do Žďáru nad Sázavou nebo Nového Města na Moravě (17 km). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   květen
   poútstčtsone
   červen
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Orea Resort Devět Skal

   Sněžné - Milovy 11, Svratka 59202 Česká republika

   186 recenzí

   #1 nejlepší hotel z 1 v oblasti - Svratka

   Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

   Cena / kvalita
   Pokoje
   Čistota
   Služba
   Umístění
   Kvalita spánku

   Vynikající89
   Velmi dobré45
   Průměrné31
   Špatné14
   Příšerné7

   Nedávné recenze

   Monika T

   Hrusovany U Brna, Česká republika

   Typ cesty:

   Hotel pro rodiny s dětmi.

   13.11.2023

   Pěkný hotel, pěkné pokoje, předražené nápoje. Naprosto úžasná večeře i snídaně. Mínus je kravál, studený bazén a placené parkoviště. Hotel je plný rodin s dětmi a od rána u snídaně až do večeře je...

   Andreanacestach

   Litoměřice, Česká republika

   Typ cesty:

   S rodinou

   Hotel můžeme doporučit rodinám s dětmi.

   14.08.2023

   Pobyt v Orea hotelu jsme si moc užili. Plusy -Hotel i personál je velmi baby friendly , což jsme jako rodiče batolete ocenili -výborné jídlo , především snídaně , k snídani mimosa , tematické...

   VelkaCestovatelka

   Typ cesty:

   S rodinou

   Krásné okolí

   21.02.2021

   Hotel položený v blízkosti rybníka, lesa, s minigolfovým hřištěm, tenisovými kurty, cyklostezskou, příjemnou kavárnou a bazénem. Dobrá večeře a ještě lepší snídaně. Pokoje krásné, čisté, tiché s...

   Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře ATIS a.s., ič 25351117, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.