Menu

  Penzion Skály

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  2 625 Kč
  • Vybavení hotelu
   • Rodiny s dětmi
   • Pro seniory

  Informace

  Check-in: od 15:00 do 18:00
  Check-out
  : do 10:00
  Parkování
   - na nehlídaném parkovišti přímo u penzionu - zdarma
  Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě
  Dětská postýlka - za poplatek 200,- Kč/noc - úhrada na místě

  Středisko

  Teplice nad Metují

  Poloha

  Rodinný pension Skály se nachází v chráněné oblasti Broumovsko, v blízkosti Teplicko-Adršpašského skalního města (cca 200m), na horním toku řeky Metuje. Cyklostezka spojuje Teplice nad Metují přímo s Adršpachem.

  Vybavení

  Venkovní letní terasa,  jídelna, ve stráni nad pensionem je dětské hřiště (pískoviště, skluzavka, houpačky), basketbalový koš, ruské kuželky, úschovna kol, možnost opékání na ohništi, parkování u pensionu zdarma. 


  Ubytování

  Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkový pokoj (dva dvoulůžkové pokoje) jsou vybaveny vlastním sociálním sařízením (vana nebo sprchový kout, WC),  TV, na patře společná lednice. 

  Stravování

  Snídaně formou bufetu.

  Lyžování

  Sjezd - nejbližší zasněžovaná sjezdovka s lyžařským vlekem cca 400m od pensionu, další možnost sjezdového lyžování s umělým zasněžováním v Radvanicích a Petříkovicích
  Běžky - podmínky pro běžkové lyžování v blízkém okolí

  Upozornění
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.