Menu

  U Zlatého Jelena

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  1 000 Kč
  • Ostatní
   • Dovolená se psem
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Praha

  Poloha

  Hotel je vybudován v prostorách starého měšťanského domu v Celetné ulici (50m od Staroměstského náměstí) na Královské cestě.

  Vybavení

  Vlastní kavárna a restaurace, nepřetržitě otevřená recepce, Wi-Fi v celém hotelu zdarma.

  Ubytování

  Hotelové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny starožitným nábytkem a uměleckými prvky jako okrasné kování nebo širokou škálou obrazů a maleb tak, aby odpovídali atmosféře historické budovy a celé oblasti.
  Pokoje Standard
  jsou vybaveny v jednoduchém stylu. Na pokoji naleznete pohodlnou manželskou postel nebo oddělená lůžka, minibar, TV, Wi-FI, malé posezení a vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem nebo vanou. Pokoje se nacházejí ve zvýšeném přízemí a v prvním poschodí
  Pokoje Superior nabízejí podobné vybavení, jako pokoje Standard: manželskou postel nebo oddělená lůžka, minibar, TV, Wi-FI, malé posezení a vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem nebo vanou. Avšak jsou mnohem prostornější a nabízejí zvýšenou úroveň komfortu. Pokoje se nacházejí v prvním a druhém poschodí.

  Stravování

  Bufetová snídaně nabízí teplou i studenou kuchyni.

  Informace

  Check-in: od 14:00
  Check-out: do 11:00
  Parkování - za poplatek 600,- Kč/noc (na ulici) 
  Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě
  Domácí mazlíček
   - za poplatek - úhrada na místě
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.