Menu

  Petrovy Kameny

  Čedok

  Čedok, a.s.

  Vinohradská 2577/178 130 00 Praha 3

  Telefon: 296 184 920

  Mobil:

  Email: provizniprodej@cedok.cz

  Email rezervace: provizni.prodej@cedok.cz

  Web: https://www.cedok.cz/obchodni-podminky/

  Pojištění CK: Stáhnout

  Ověřujeme pro Vás
  aktuální dostupnost a cenu.
  Prosíme vyčkejte.

  • 04.03. – 09.03.20246 dní (po-so)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Dvoulůžkový pokoj DELUXE s přistýlkou, balkon / Lyžařský pobyt se 4 dny lyžování
  • Vlastní
  • Polopenze
  • ID zájezdu: 489160633
  Cena za osobu

  • Ostatní
   • Pouze v Čedoku
   • Novinka
  • Zábava / Zdraví / Sport
   • Wellness/Lázně

  Středisko

  Praděd  - Karlova Studánka

  Poloha

  Hotel Petrovy Kameny se nachází v samotném srdci úchvatné Národní přírodní rezervace CHKO Jeseníky, jen kousek pod vrcholem hory Praděd.
  Hotel je nejvýše položeným komplexním hotelem v ČR a součastně se pyšní nejčistším vzduchem v ČR

  Vybavení

  Hotel má k dispozici restauraci - špičková gastronomie je postavená na lokálních surovínách, dále je k dispozici prosklené Bistro s krbem, fitness centrum s tělocvičnou a venkovním hřištěm s umělou trávou, moderní wellness centrum s finskou, parní a infrasaunou, whirpool s širokou nabídkou masáží, k dispozic jsou také multifunkční prostory pro firemní akce s celkovou kapacitou 300 osob  Ubytování

  K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje Deluxe, které jsou vybaveny televizí, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, fénema WI-FI, na pokoji je také kávovar.
  Možnost zapůjčení županu zdarma
  Dále jsou k dispozici i prostorné apartmány pro rodiny - na vyžádání

  Stravování

  Polopenze bufetovým způsobem v hotelové restauraci.

  Sport a zábava

  Díky unikátní poloze hotelu jsou Jesenické dominanty jako na dlani. V jarní, letní i podzimní sezóně je hotel ideálním výchozím místem jak pro turisty tak pro fandy horské cyklistiky. Celé okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami, které spojují jak přírodní, tak i uměle vybudované krásy Jeseníků jako je nádrž Dlouhé stráně.
  Na nejvyšší horu Moravy Praděd vede krásná cesta a proto není divu, že cyklisty a chodce láká si tento jesenický monument vyšlápnout. V dohlednu se nachází skalní útvar Petrovy kameny a za návštěvu také stojí naučná stezka Bílá Opava, jež se vine od Ovčárny do lázeňského městečka Karlova Studánka. Na stezce, která vede těsně kolem říčky Bílá Opava, se nachází romantické vodopády, přes které se klenou udržované dřevěné mosty a pěšiny. Milovníci adrenalinové jízdy na kole si jistě oblíbí nedaleký Karlov v Malé Morávce kde najdou moderní bikeparky s lanovkami. Hotel také nabízí zapůjčení koloběžek, které jsou zábavou pro celou rodinu.

  Nabídka programů

  Wellness pobyt s polopenzí: 
  ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe
  bohatá bufetová polopenze 
  1x káva a dezert na osobu a pobyt dle výběru v hotelové restauraci s výhledem na bájné Petrovy kameny
  1x 60min. vstup do hotelového wellness na osobu a pobyt - Lesní lázně: finskáa parní sauna,infrasauna, Kneipova otužovací vodoléčba, whirpool
  10% sleva na masáže
  zapůjčení županu
  neomezený vstup do fitness

  Lyžařský pobyt na 6 dní se 4 dny lyžování:
  ubytování na 6 dní / 5 nocí 
  5x bohatá bufetová snídaně 
  5x bohatá bufetová večeře 
  4x celodenní skipas do Skiareálu Praděd
  každý den pobytu 60 min. vstup do welness na osobu - finská sauna, parní sauna, infrasauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirpool
  úschovna pro lyžáařské vybavení 
  sleva 10% na masáže 
  zapůjčení županu
  neomezený vstup do fitness

  Informace

  Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě 
  Možnost úschovy kol / lyží ZDARMA
  Pobyt možný se psem - za poplatek 400,- Kč / noc 
  Nástup na pobyt od 14:00 hod 
  Ukončení pobytu v 10:00 hod
  Parkování - 400,- Kč v létě a 600,- Kč v zimě
  Info k parkování: 
  Směřujte na Malou Morávku. Po jejím opuštění pokračujte směrem na Karlovu Studánku, po 1,5 km dojedete na parkoviště Hvězda. Po Vašem příjezdu ke spodní bráně se nahlašte a dostanete “Povolení k vjezdu do CHKO Jeseníky” a budete bezplatně puštěni do CHKO Jeseníky vzhůru na parkoviště Ovčárnu.
  Z parkoviště Hvězda výjezd po nahlášení na bráně vždy v celou hodinu na parkoviště na točně Ovčárna (sjezd vždy v půl každé hodiny),

  V létě pokračujte z Ovčárny dále nahoru, po 1 km odbočte vlevo, kde se již nachází hotel. Po příjezdu do hotelu “Povolení k vjezdu” na recepci hotelu směníte  za “Parkovací kartu”, kterou je nutno mít umístěnou na viditelném místě ve voze po celou dobu pobytu / pohybu vozu v CHKO. V den odjezdu (Check-out do 10.00) parkovací kartu směníte zpět za Povolenku k vjezdu, kterou odevzdáváte na dolní bráně na Hvězdě nejpozději do 11:00h. Možný pozdní odjezd je nutné konzultovat s recepcí. Parkování u hotelu za poplatek 400,-/vůz/noc (200,-Kč/motocykl/noc)

  V zimě není možno parkovat u našeho hotelu. Auto můžete ponechat na parkovišti u Ovčárny za poplatek 400,-/noc, počet míst je omezen (10 povolenek pro celý hotel) - nutná včasná rezervace přes hotel. Pro výjezd na Ovčárnu je nutné mít zimní výbavu. V případě plné kapacity parkoviště u Ovčárny, o této situaci budete informováni dopředu, je možné parkovat dole na centrálním parkovišti u Hvězdy za poplatek 150 Kč,-/vůz/den, a do hotelu se dopravit kyvadlovou dopravou, která jezdí pravidelné každou celou hodinu směr Ovčárna.  Od Ovčárny jsou v zimě ubytovaným hostům skútrem odvážena zavazadla (nikoliv osoby) na náš hotel ve 14:00 a 17:00. Od Hotelu svážíme zavazadla na Ovčárnu v 09:00 a v 10:00. Vývoz - svoz zavazadel mimo stanovený čas mohou být zpoplatněny.  Hotel nezajišťuje přepravu hostů s výjimkou osob starších, těžce pohyblivých, matek s malými dětmi - nutno předem domluvit s recepcí hotelu.

  Lyžování

  Sjezdové lyžování  - nejbližší vlek je pár metrů od hotelu
  Hotel je součástí Skiareálu PRADĚD
  http://www.jeseniky-praded.cz/sjezdovky
  Běžky - v okolí velké množství běžeckých trať
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  březen
  poútstčtsone
  duben
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Petrovy Kameny

  • 04.03. – 09.03.2024, 6 dní (po-so)
  • 2 dospělí
  • Dvoulůžkový pokoj DELUXE s přistýlkou, balkon / Lyžařský pobyt se 4 dny lyžování
  • Vlastní
  • Polopenze

  Nezávazná objednávka

  Objednavatel

  Cestující

  Objednavatel je také cestujícím

  Dospělý cestující 2

  Povinné údaje jsou označeny *

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.