Menu

  Hotel Sluníčko

  Stravování

  Polopenze

  Doprava

  Vlastní
  Cena za osobu
  od  4 160 Kč
  • Ostatní
   • Novinka
   • Pouze u nás
  • Vybavení hotelu
   • Lokální speciality
  • Zábava / Zdraví / Sport
   • Wellness/Lázně

  Středisko

  Ostravice

  Poloha

  Resort Sepetná, jehož je Hotel Sluníčko součástí, má ideální polohu uprostřed Moravskoslezských Beskyd přímo pod nejvyšší vrcholem - Lysou horou (1323 m n. m.). Hotel s domáckou atmosférou nabízí nádherné výhledy i na další beskydské vrcholy - Ondřejník, Skalku či Smrk. Samozřejmě nemusíte se na ně jen dívat, můžete vyrazit do okolí na pěší túry, objevit krásy Beskyd ze sedla vlastního či půjčeného kola nebo elektrokola. V zimě pak jsou v dosahu sjezdovky a trasy pro běžkaře.

  Vybavení

  Hotel Sluníčko nabízí komfortní ubytování v pokojích standardu ***. Součástí budovy je restaurace, dětský koutek, privátní wellness s vířivkou, infra saunou s výhledem na Beskydy, masérna. V areálu se nachází sportovní hřiště a koupaliště s tobogany a vzduchová trampolína. Všechny pokoje i prostory hotelu jsou nekuřácké.

  Ubytování

  Dvoulůžkové pokoje Standard  se nacházejí ve 3. patře a mají krásný výhled do údolí řeky Ostravice na beskydské hřebeny. Pokoje jsou bez přistýlky. Jsou přístupné výtahem, mají vlastní sociální zařízení, sprchový kout, LCD TV a wi-fi připojení.
  Dvoulůžkové pokoje Classic jsou v podkroví ve 4. patře, mají buď výhled do údolí řeky Ostravice, nebo na beskydské lesy. V pokojích CLASSIC je možné přidat 1 přistýlku pro dospělou osobu nebo 2 přistýlky pro děti. Jsou přístupné výtahem a mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, LCD TV s rádiovým přijímačem a také wi-fi připojení

  Stravování

  Polopenze – snídaně bufetovým způsobem, večeře servírovaná o 2 chodech.

  Sport a zábava

  Pro ty, kteří chtějí strávit svůj čas spíše relaxačně, se přímo v budově Sluníčka nachází privátní wellness s whirlpoolem, infra kabinou a vyhřívanou odpočívárnou.
  Hosté Hotelu Sluníčko mají možnost navštívit krytý bazén s 90metrovým toboganem a dalšími atrakcemi v Relaxcentru Sepetná, které je vzdálené cca 1 km od hotelu. Rodiny s dětmi mohou využít také půjčovny koloběžek, kol, elektrokol a vozítek segway.

  Nabídka programů

  V ceně pobytu je : 
  50 min. privátního wellness v Hotelu Sluníčko s lahví sektu/frizanté
  1x 20 min. masáž celého těla

  Informace

  Přímo u Hotelu Sluníčko je k dispozici monitorované parkoviště, parkovné pro hosty je zdarma.
  Hotel Sluníčko disponuje úschovnou kol, kočárků a lyží.
  Místní poplatek není zahrnut v ceně - platí se na místě 
  Poplatek za psa - 300,- Kč / noc
  Check-in po 14:00 hod
  Check-out 10:00 hod

  Lyžování

  Běžky - strojově upravovaná Lysohorská magistrála je ve vzdálenosti cca 2,5 km od penzionu. Sjezd - Ski areál Malenovice (cca 7 km), Ski areál Opálená (cca 11 km), Ski areál Bílá se sedačkovou lanovkou (cca 17 km).
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.