Menu

  Hotel Komplex Slovenska Plaža

  Stravování

  SnídaněPlná penzePolopenzeAll Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Pardubice Bratislava
  VlastníBus
  Cena za osobu
  od  22 990 Kč
  Oficiální název dle CK: Slovenska Plaža
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi

  Název

  Slovenska Plaža

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, několik restaurací, aperitiv bar, snack bar, kavárna, pizzerie, vinotéka, dva venkovní bazény s mořskou vodou, dětské hřiště s labyrintem, obchody, butiky, taneční terasa s každodenní zábavou, lékařská ordinace.
  Zdarma: Wi-Fi (v celém hotelu), slunečníky a lehátka u bazénu, stolní tenis.
  Za poplatek: trezor, parkovací místo, služba praní a žehlení prádla, tenisový kurt, kadeřnický a kosmetický salón.

  Ubytování

  Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a Wi-Fi. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Na vyžádání a za příplatek studia a apartmány.

  Stravování

  Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení all inclusive - služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře) a lehké odpolední občerstvení. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje nejsou zahrnuty v all inclusive, platba na místě.

  Další informace

  Písčitooblázková pláž cca 150 m || Rodinná atmosféra || Kvalitní služby || Komfortní ubytování || Oblíbené letovisko || Široké spektrum služeb

  Popis na www

  Hotelový areál se nachází v malebném zálivu nedaleko centra starobylého města Budva. Areál byl postaven jako malé hotelové městečko s vlastními uličkami, náměstími a obchody, které jsou obklopeny různými typy apartmánů a pokojů.

  Poloha

  Hotel se nachází cca 500 m jižně od centra starobylého města Budva a cca 1 km od Bečiči. Letiště Tivat je vzdáleno cca 22 km od hotelu. Nejbližší restaurace a bary se nacházejí cca 200 m a autobusová zastávka je vzdálena cca 400 m od hotelu. Hotel je situován cca 150 m od písčitooblázkové pláže.

  Pláž m

  150

  Pláž cca

  cca 150 m

  Pláž

  Písčitooblázková pláž je vzdálená cca 150 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek. Cca 2 km od hotelu se nachází velmi známá pláž Mogren, která byla za svou čistotu oceněna Modrou vlajkou.

  GPS

  42.28728056175282, 18.843299145795037

  Doporučení

  Hotelový areál se nachází v malebném zálivu nedaleko centra starobylého města Budva. Areál byl postaven jako malé hotelové městečko s vlastními uličkami, náměstími a obchody, které jsou obklopeny různými typy apartmánů a pokojů.

  Cena


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  • doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

  Informace pro zákazníky:
  Po příjezdu je na místě hoteliérem vybírána pobytová taxa - dospělá osoba – 1,5 EUR/noc, dítě 0-12 let - 0,50 EUR/noc, dítě 12-18 let - 1,00 EUR/noc.

  Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 25. 8. 2023 Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Hotel Slovenska Plaza

  Trg Slobode 1, Budva, Správní město Budva 85310 Černá Hora

  1466 recenzí

  #6 nejlepší hotel z 82 v oblasti - Budva

  Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

  Cena / kvalita
  Pokoje
  Čistota
  Služba
  Umístění
  Kvalita spánku

  Vynikající535
  Velmi dobré360
  Průměrné258
  Špatné158
  Příšerné155

  Nedávné recenze

  45kate_inak

  Typ cesty:

  Skvělý hotel

  15.12.2022

  Pokoje ve vilkách, úžasné jídlo, obrovský výběr. Kousek na pláž i do centra města. Nealko nápoje a víno v rámci all inclusive samoobslužné u bazénu. Areál hotelu je jeden velký park s všudypřítomnými...

  Pavel H

  Typ cesty:

  S rodinou

  3*+ 3-lůžkový pokoj Suite

  13.09.2018

  Bohužel veliké zklamání. Pokoj 3 lůžkový 3*+ Suite s vybavením ve stylu konce 90.let kde provedené opravy asi dělal nějaký kutil (pro hosty to přeci stačí). Tyto pokoje se do katalogu určitě...

  aveevak

  Hradec Králové, Česká republika

  Typ cesty:

  Krátké dovolené s přáteli

  hezké prostředí

  26.07.2017

  Měli jsme hezké ubytování v přízemí areálu a byli jsme docela rádi, bylo tam moc příjemně. Areál je velmi čistý, stále se uklízí, kavárničky a obchody nemají chybu. Jídlo bylo dobré, stačí...

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.