Menu

  Hotel Viva Club

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Pardubice Karlovy Vary Bratislava
  Vlastní
  Cena za osobu
  od  24 890 Kč
  Oficiální název dle CK: HVD Viva Club
  • Vybavení hotelu
   • Bar
   • Internet/WiFi
  • Vybavení pokoje
   • Klimatizace
  • Ostatní
   • All inclusive
   • Letecky
   • Slunečníky/lehátka na pláži zdarma
  • Zábava / Zdraví / Sport
   • Bazén
  • Akce a slevy
   • Dítě dle věku ZDARMA

  Název

  HVD Viva Club

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, dvě à la carte restaurace (italská a grill), lobby bar, snack bar, bar na pláži, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, dětský koutek, dětský klub pro děti od 4 do 12 let, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé, hřiště na volejbal a minifotbal, dětské hřiště.
  Zdarma: Wi-Fi v prostorách lobby baru, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénu, fitness, biliár, šipky, stolní tenis, gymnastika, zumba, vodní pólo, aerobik, multifunkční hřiště (volejbal, minifotbal), hlídané parkoviště.
  Za poplatek: sauna, vířivka, prádelna.

  Ubytování

  Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, trezorem (za poplatek) a minibarem. Jsou zde k dispozici standardní pokoje bez možnosti přistýlky (maximální obsazenost dva dospělí) a pokoje superior s možností jedné přistýlky (maximální obsazenost tři dospělí).

  Stravování

  Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:00 do 14:00 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h), dopolední občerstvení v době od 10:00 do 11:00 h, jedenkrát týdně večeře v à la carte restauraci (místa nutno předem objednat), občerstvení v době od 11:00 do 17:00 h (barbecue)v snack baru, občerstvení (barbecue, saláty, hamburgery, hot-dog, zákusky, zmrzlina) v baru na pláži (v době od 11:00 do 15:30 h) a neomezenou konzumaci místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 08:00 do 24:00 h, v baru u bazénu v době od 10:00 do 23:00 h a baru na pláži v době od 10:00 do 17:00 h (v baru na pláži jen nealkoholické nápoje, pivo, víno, drobné občerstvení a chips). Minibar na pokoji (voda, nealkoholické nápoje, pivo, drobné občerstvení a chips). Uvedené časy jsou orientační.

  Další informace

  Písčitá pláž cca 800 m || Slunečníky a lehátka na pláži zdarma || Doprava na pláž zdarma || Bar na pláži || Skvělé služby || Komfortní ubytování

  Popis na www

  Hotel Viva Club doporučujeme všem, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v hotelu s velmi kvalitními službami a rozšířeným programem all inclusive. Ideální místo pro strávení bezstarostné dovolené.

  Poloha

  Nachází se v jižní části letoviska, cca 800 m od pláže a cca 400 m od centra letoviska. Hotel zajišťuje zdarma pravidelnou dopravu na pláž.

  Pláž m

  800

  Pláž cca

  cca 800 m

  Pláž

  Prostorná pláž s jemným pískem je vzdálená cca 800 m od hotelu. Hotel zajišťuje zdarma pravidelnou dopravu na pláž (pouze v období od 1. 6. do 15. 9.). SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUČKY NA PLÁŽI ZDARMA (jejich celkový počet je však omezen prostorem, který, který má hotel k dispozici). Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor) za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. - vše za poplatek.

  GPS

  43.278139, 28.037691

  Doporučení

  Hotel HVD Viva Club doporučujeme všem, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v hotelu s velmi kvalitními službami a rozšířeným programem all inclusive. Ideální místo pro strávení bezstarostné dovolené.

  Cena


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Hvd Viva Club Hotel Beach All Inclusive

  Golden Sands, Zlaté písky 9007 Bulharsko

  273 recenzí

  #11 nejlepší hotel z 122 v oblasti - Zlaté písky

  Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

  Cena / kvalita
  Pokoje
  Čistota
  Služba
  Kvalita spánku
  Umístění

  Vynikající132
  Velmi dobré95
  Průměrné30
  Špatné8
  Příšerné8

  Nedávné recenze

  monicadcl

  Typ cesty:

  Páry

  Skvělá dovolená

  28.05.2019

  Všechno bylo skvělé: jídlo, čisté a pěkné pokoje s pohodlnými postelemi, animační tým, který opravdu jde extra míle potěšit klienty. Třetí čas při výběru tohoto hotelu. Na pláž se dostanete...

  Bsyshjshfnskzhshnsbx

  Typ cesty:

  S rodinou

  4 dny

  30.04.2019

  Je to dobrý hotel, výhled je velmi dobrý, pokoje jsou vey pěkné postele jsou velmi pohodlné, velmi pěkné jídlo, animační tým je velmi dobrý, bingo je jednou za týden a tam jsou různé výstavy. Velmi...

  GainaVlad01

  Typ cesty:

  S rodinou

  IT byla nejkrásnější dovolená pro naši rodinu.

  29.04.2019

  Jídlo bylo dobré. Animační tým byl skvělý. Máme spoustu her. Děti byly velmi šťastné. Každý den máme různé aktivity. Místnost byla vysoká třída. Osobní byl také velmi kvalifikovaný.

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.