Menu

  Hotel Grifid Arabella

  Alexandria

  Alexandria a.s.

  Poupětova 1128/22 170 00 Praha 7

  Telefon: 221 466 466

  Mobil:

  Email: info@alexandria.cz

  Email rezervace: smlouva@alexandria.cz

  Web: www.alexandria.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  Ověřujeme pro Vás
  aktuální dostupnost a cenu.
  Prosíme vyčkejte.

  • 09.06. – 23.06.202415 dní (ne-ne)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Dvoulůžkový pokoj DELUXE s možností přistýlky, boční výhled na moře
  • Letecky, Ostrava
  • All inclusive Ultra
  • ID zájezdu: 721671293
  Cena za osobu

  Oficiální název dle CK: GRIFID Arabella Alexandria Club
  • Vybavení pokoje
   • Klimatizace
  • Ostatní
   • Ultra all inclusive
   • Letecky
   • Slunečníky/lehátka na pláži zdarma
  • Zábava / Zdraví / Sport
   • Bazén
   • Aquapark/Skluzavky/Tobogány
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi
  • Akce a slevy
   • Dítě dle věku ZDARMA

  Název

  GRIFID Arabella Alexandria Club

  Vybavení

  Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí a TV koutem, směnárna, hlavní restaurace s terasou, italská a asijská à la carte restaurace, stylová bulharská restaurace, cukrárna, snack restaurace, lobby bar, bar Salon, bar u bazénu, venkovní bazén s vířivkou a dětským brouzdalištěm se skluzavkou, venkovní bazén, sluneční terasa, vyhřívaný krytý bazén, aquapark pro děti a dospělé u hotelu Aqua Club GRIFID Bolero (cca 1 400 m), dětský klub (pro děti od 4 do 12 let, v provozu po celý týden od 10:00 do 12:30 h a od 15:00 do 17:30 h), teen zóna (Playstation, stolní hry) a sportovní animační programy pro mládež od 13 do 16 let, zábavní mezinárodní animační programy (součástí animačního týmu jsou i naši čeští animátoři), dětské diskotéky, barbecue večeře v červenci a srpnu, konferenční sál, obchody.
  Zdarma: Wi-Fi (ve všech hotelových prostorách a na pokojích, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, dětský klub a dětské animace, aquapark pro děti a dospělé u hotelu Grifid Bolero (2x denně pravidelná doprava do aquaparku), dětská postýlka (nutno předem objednat), fitness s panoramatickým výhledem na moře, šipky, stolní tenis, multifunkční hřiště na volejbal a basketbal, tenisový kurt, vodní pólo, zumba, gymnastika, aerobik, pilates, jóga, výlety na kole, pétanque.
  Za poplatek: SPA centrum (sauna, pára, masáže, relaxační zóna, kadeřnictví, kosmetický salon), biliár, půjčovna kol, parkoviště, prádelna, lekce tenisu, aero hokej, elektronický mini fotbal, hlídání dětí, pronájem dětského kočárku a Baby Phone.

  Ubytování

  Pokoje s balkonem a bočním výhledem na moře a sociálním zařízením (vana a sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, polštářové menu (na vyžádání), vrchní matrace(na vyžádání), minibarem (zdarma) a trezorem (za poplatek). Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a jedno dítě. V hotelu jsou k dispozici pokoje s přímým výhledem na moře (za příplatek) a na vyžádání i pokoje Deluxe 4 s přímým výhledem na moře (prostornější pokoje se čtyřmi lůžky).

  Stravování

  Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 7:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:00 do 21:30 h, možnost bezlepkových nebo bezlaktózových jídel), koutek pro kojeneckou stravu (mléko, kaše, obiloviny) v hlavní restauraci, pozdní kontinentální snídaně (od 10:00 do 12:00 h), dvakrát týdně tematické večeře formou bufetu v hlavní restauraci a slavnostní večeře jednou za 10 dnů, odpolední občerstvení (sendviče, hot dog, pizza, palačinky, ovoce) v době od 12:00 h do 17:00 h, občerstvení (čerstvé domácí dorty, sušenky, dezerty a tartaletky, zmrzlina, káva, čaj, nealkoholické nápoje, stolní voda) v době od 10:00 do 12:00 h a v době od 14:30 do 17:00 h v cukrárně, večeře v tematické restauraci à la carte (bez omezení je-li váš pobyt delší než 6 nocí, místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 10:00 do 23:00 h a v baru Salon od 22:00 do 02:00 h, minibar na pokoji (denně doplňován) – stolní voda, místní nealkoholické nápoje a pivo. Uvedené časy jsou orientační. Při vstupu do restaurace na večeři je vyžadováno vhodné oblečení (ne šortky nebo plážové oblečení).

  Další informace

  Animace v češtině 20.6.-6.9. Karcoolčin dětský klub 20.6.-6.9. || Písčitá pláž cca 100 m || Slunečníky a lehátka na pláži zdarma || Rodinná atmosféra || Komfortní ubytování || Bohatý výběr služeb || Skvělý servis

  Popis na www

  Oblíbený a velmi kvalitní hotel Arabella Alexandria Club patří do řetězce hotelů GRIFID, známého vysokou kvalitou poskytovaných služeb, řetězec si velmi zakládá na spokojenosti svých hostů. To se odráží i zde, a tak i vy budete určitě nadšeni z komfortního ubytování, rodinné atmosféry a služeb ultra all inclusive. Dojem ještě vylepší mezinárodní animační tým, jehož součástí budou i naši čeští animátoři a o zábavu tak bude postaráno. A komu by to nestačilo, může zdarma využít aquapark u sesterského hotelu AquaClub GRIFID Bolero.

  Poloha

  Hotel se nachází v centru letoviska a je vzdálen cca 100 m od pláže.

  Pláž m

  100

  Pláž cca

  cca 100 m

  Pláž

  Pláž (vzdálená cca 100 m od hotelu, na pláž vedou schody) je písčitá (jemný písek), prostorná a dlouhá několik kilometrů. JEDEN SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) NA PLÁŽI ZDARMA (jejich počet je omezen prostorem, který má hotel k dispozici). Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor) za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace.

  GPS

  43.283140, 28.041760

  Doporučení

  Oblíbený a velmi kvalitní hotel Arabella Alexandria Club patří do řetězce hotelů GRIFID, známého vysokou kvalitou poskytovaných služeb, řetězec si velmi zakládá na spokojenosti svých hostů. To se odráží i zde, a tak i vy budete určitě nadšeni z komfortního ubytování, rodinné atmosféry a služeb ultra all inclusive. Dojem ještě vylepší mezinárodní animační tým, jehož součástí budou i naši čeští animátoři a o zábavu tak bude postaráno. A komu by to nestačilo, může zdarma využít aquapark u sesterského hotelu AquaClub GRIFID Bolero.

  Cena


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023 Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

  Animace

  Karcoolčin dětský klub v češtině a animační programy organizované ve spolupráci hotelových a našich českých animátorů
  V hotelu Arabella se na Vás budou těšit naši čeští animátoři v doprovodu mezinárodního hotelového týmu. Společně pro Vás připraví nezapomenutelnou dovolenou plnou sportovních aktivit a zábavy. Nudit se tu zkrátka nebudete! Vaše děti si jistě zamilují dětský klub, kde je čeká spousta soutěží, her a kreativního tvoření. A co večery? Ty už tradičně patří oblíbené dětské diskotéce a večernímu představení v podání místních umělců.

  Animační sezona: 20. 6. - 6. 9. 2024
  V uvedeném termínu působí v hotelu naši čeští animátoři. Mezinárodní tým v hotelu zpravidla působí po většinu sezony, tj. i v termínech před příjezdem a po odjezdu našich animátorů.
  Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, mohou být v češtině organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  duben
  poútstčtsone
  květen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Grifid Hotel Arabella

  Zlaté písky 9007 Bulharsko

  762 recenzí

  #2 nejlepší hotel z 122 v oblasti - Zlaté písky

  Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

  Cena / kvalita
  Pokoje
  Čistota
  Služba
  Umístění
  Kvalita spánku

  Vynikající441
  Velmi dobré210
  Průměrné84
  Špatné17
  Příšerné10

  Nedávné recenze

  Pavla K

  Typ cesty:

  Krasna dovolená

  20.08.2023

  Do hotelu jsem jela se synem 8 let, opravdu Krasny hotel, pěkný pokoj, denne uklizeny, doplněn míní bar coca cola, sprite, pivo. Jídlo luxusní, denne velký vyber vseho možného. A krasna promenada...

  532lenkap

  Typ cesty:

  S rodinou

  Nejlepší dovolená s rodinou

  30.07.2022

  Hotel Arabella jsme navštívili s rodinou a musím jen chválit. Všude bylo čisto, pokoje denně uklizené, kuchyně výborná, dostatečný výběr, jak pro dospělého tak i pro děti. Personál milý a...

  Elmaz12345

  Typ cesty:

  Páry

  Muz

  09.06.2022

  Super dovolená dobře organizovanej a moc milej perzonál jídlo dobrý, pokoje a čistota na skvělé úrovně.vřele doporučuji. Součástí hotelu jsou k dispozici lehátka a slunečníky na pláži která se...

  Příplatky

  Zobrazit příplatky

  Hotel Grifid Arabella

  Nezávazná objednávka

  Objednavatel

  Cestující

  Objednavatel je také cestujícím

  Dospělý cestující 2

  Povinné údaje jsou označeny *

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.