Menu

  Hotel Berlin Golden Beach

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Pardubice Karlovy Vary Bratislava
  Cena za osobu
  od  11 490 Kč
  Oficiální název dle CK: Berlin Golden Beach Alexandria Club
  • Vybavení hotelu
   • Bar
   • Internet/WiFi
  • Vybavení pokoje
   • Klimatizace
  • Ostatní
   • All inclusive
   • Letecky
   • Náš TIP
   • Super cena
   • Exkluzivně u nás
   • Slunečníky/lehátka na pláži zdarma
  • Zábava / Zdraví / Sport
   • Bazén
  • Akce a slevy
   • Dítě dle věku ZDARMA

  Název

  Berlin Golden Beach Alexandria Club

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, výtah, směnárna, hlavní restaurace s terasou, bulharská à la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži (je součástí programu all inclusive), venkovní bazén s dětskou částí, venkovní dětský koutek, dětský klub v češtině, mezinárodní animační programy pro děti i dospělé (i v češtině).
  Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, jeden slunečník a dvě lehátka (na pokoj) u bazénu nebo na pláži (jejich počet je omezen prostorem, který má hotel k dispozici), osušky (nutná vratná kauce), sportovní vyžití (aquaaerobic, vodní pólo, zumba, aerobic, boccia, šipky).
  Za poplatek: masáže, parkoviště.

  Ubytování

  Pokoje s balkonem (některé s bočním výhledem na moře za příplatek) a sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

  Stravování

  Služby all inclusive Gold zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:30 do 10:00 h, obědy od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), občerstvení u bazénu (pizza, těstoviny, saláty a polévky) v době od 11:00 do 16:00 h (v období od 16. 6. do 8. 9.), zmrzlinu v době od 10:00 do 16:00 h u bazénu, zákusky v době od 15:00 do 17:00 h (v období od 16. 6. do 8. 9.), večeře v à la carte restauraci (jednou za pobyt, místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru (budova A) od 00:00 do 24:00 h (24 hodin) a v baru na pláži v době od 10:00 do 22:00 h (v období od 16. 6. do 8. 9.) a v době od 10:00 do 16:30 h (v období do 16. 6. a po 8. 9.). Uvedené časy jsou orientační. Při vstupu do restaurace na večeři je vyžadováno vhodné oblečení (ne šortky nebo plážové oblečení, u mužů dlouhé kalhoty).

  Další informace

  Animace v češtině 17.6.-6.9. Karcoolčin dětský klub 17.6.-6.9. || U pláže || Slunečníky a lehátka na pláži zdarma || Výborná poloha || Skvělá cena || Oblíbene letovisko

  Popis na www

  V atraktivním a oblíbeném letovisku Zlaté písky, přímo u pláže, která mu dala jméno, objevíte náš klubový hotel Berlin Golden Beach Alexandria Club. Tento hotelový komplex skládající se ze čtyř budov nabízí jedinečný zážitek z dovolené, a to nejen díky své poloze a programu služeb all inclusive Gold, ale i díky našim animátorům, kteří dodají dovolené tu správnou atmosféru. Večerní romantiku vykouzlí procházka po přímořské promenádě a o úžasné dovolené tak už nemůže být pochyb.

  Poloha

  Hotel se nachází v severní části letoviska Zlaté Písky v bezprostřední blízkosti pláže.

  Pláž m

  10

  Pláž cca

  v bezprostřední blízkosti pláže

  Pláž

  Pláž v bezprostřední blízkosti hotelu je písčitá, prostorná a dlouhá několik kilometrů. SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA (na pokoj) na pláži nebo u bazénu ZDARMA (jejich počet je omezen prostorem, který má hotel k dispozici). Slunečníky a lehátka (mimo vyhrazený prostor) za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. - vše za poplatek.

  GPS

  43.300501,28.049146

  Doporučení

  V atraktivním a oblíbeném letovisku Zlaté písky, přímo u pláže, která mu dala jméno, objevíte náš klubový hotel Berlin Golden Beach Alexandria Club. Tento hotelový komplex skládající se ze čtyř budov nabízí jedinečný zážitek z dovolené, a to nejen díky své poloze a programu služeb all inclusive Gold, ale i díky našim animátorům, kteří dodají dovolené tu správnou atmosféru. Večerní romantiku vykouzlí procházka po přímořské promenádě a o úžasné dovolené tak už nemůže být pochyb.

  Cena


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023 Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

  Animace

  Karcoolčin dětský klub v češtině a animační programy organizované ve spolupráci hotelových a našich českých animátorů
  Těšte se na naše české animátory, kteří pro vás v doprovodu těch hotelových sestavili jedinečný program plný různých sportovních aktivit, turnajů a soutěží. Sportovní, mokré či suché, ale především zábavné aktivity Vás budou doprovázet po celý den a rozhodně nebudou chybět ani ty nejoblíbenější a pro naše animace tak ikonické, jako například plavání s kosatkou. V Karcoolčině dětském klubu vykouzlíme jedinečným dětským programem úsměv na tváři i těm nejmenším. Nebude zde nouze o tajuplné výpravy za pokladem, dobrodružné indiánské stezky či raketové expedice do vesmíru. Večery zahalíme do rytmu tance při dětské diskotéce a při diplomovém ceremoniálu oceníme ty nejlepší z denních aktivit. Vše završí příjemný večerní program, který zprostředkují naši animátoři či místní umělci.

  Animační sezona:17. 6. - 6. 9. 2024
  V uvedeném termínu působí v hotelu naši čeští animátoři. Mezinárodní tým v hotelu zpravidla působí po většinu sezony, tj. i v termínech před příjezdem a po odjezdu našich animátorů.
  Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, mohou být v češtině organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Berlin Golden Beach Hotel

  Golden Sands, Zlaté písky 9007 Bulharsko

  134 recenzí

  #91 nejlepší hotel z 122 v oblasti - Zlaté písky

  Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

  Cena / kvalita
  Pokoje
  Čistota
  Služba
  Umístění
  Kvalita spánku

  Vynikající20
  Velmi dobré34
  Průměrné26
  Špatné26
  Příšerné28

  Nedávné recenze

  Departure45968959880

  Typ cesty:

  Aby se někdo nenapálil jako my!

  04.09.2023

  Milá Alexandrie, kde začít? Hotel Berlin Golden beach Bulharsko 4*, ptám se. Opravdu si myslíte že se tento hotel může chlubit 4*? Podotýkám že nám byl hotel na pobočce v Teplicích vychvalován a...

  08pete

  Praha, Česká republika

  Typ cesty:

  Páry

  Vynikající místo, průměrný hotel

  19.08.2023

  Hotel určitě pamatuje lepší časy, ale místo přímo na pláži kousek od místního yacht clubu - mariny je k nezaplacení. Úklid funguje, pokoje jsou čisté. Pokoje s výhledem do přírodní rezervace Zlaté...

  por2val

  Typ cesty:

  Pro jednotlivce

  Pan

  11.11.2020

  Velice se nám tam líbilo.spokojenost se vším všudy.Jidlo dobré a velký výběr.příšti rok opět znovu.už se těším a doufám že se to uskuteční.Výlet na lodi do prostřed moře.vypluti z přístavu...

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.