Menu

  Apolonia Resort

  Alexandria

  Alexandria a.s.

  Poupětova 1128/22 170 00 Praha 7

  Telefon: 221 466 466

  Mobil:

  Email: info@alexandria.cz

  Email rezervace: smlouva@alexandria.cz

  Web: www.alexandria.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  Ověřujeme pro Vás
  aktuální dostupnost a cenu.
  Prosíme vyčkejte.

  • 26.05. – 02.06.20248 dní (ne-ne)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • Dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, polopenze plus
  • Letecky, Praha
  • Polopenze
  • ID zájezdu: 592915809
  Cena za osobu

  Oficiální název dle CK: Apolonia Resort
  • Ostatní
   • Novinka
   • Autem
   • Letecky
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi
  • Akce a slevy
   • Dítě dle věku ZDARMA

  Název

  Apolonia Resort

  Vybavení

  Apolonia Resort svým hostům nabízí dvě restaurace (středomořská a latinskoamerická), bar u bazénu, venkovní bazén, dva dětské bazény, mezinárodní animační programy pro děti, dětský koutek a dětský klub pro děti od 4 do 12 let.
  Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, venkovní fitness, šachy, parkoviště.
  Za poplatek: dětská postýlka (nutno předem objednat, platba v místě pobytu, orientační cena cca 5 EUR/noc), masáže, hřiště na plážový volejbal, prádelna.

  Ubytování

  Pokoje s balkonem (některé s bočním výhledem na moře za příplatek) a sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma) a minibarem (za poplatek). Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč), maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. V komplexu jsou k dispozici i apartmány A 2+2 (ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem, maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. Apartmány s balkonem a sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma) a minibarem (za poplatek).

  Stravování

  Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci (v době od 08:00 do 10:30 h). Možnost dokoupení služeb polopenze plus (snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci). Služby polopenze plus zahrnují snídaně v době od 08:00 do 10:30 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h a odpolední občerstvení (sendviče, pizza, zákusky, zmrzlina a nealkoholické nápoje) v době od 14:00 do 16:00 h v baru u bazénu. K večeři jsou podávány točené pivo nebo točené víno.

  Další informace

  Na pláži || Elegantní resort || Vhodné na vlastní dopravu

  Popis na www

  Apolonia Resort je novinkou v naší nabídce a unikátním příkladem harmonie bulharské architektury a komfortu. Tento elegantní resort je ideální volbou pro zákazníky cestující vlastní dopravou a zákazníky, kteří hledají relaxaci a odpočinek.

  Poloha

  Resort se nachází cca 6 000 m severně od města Sozopol (mezi letovisky Černomorec a Sozopol) a v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží bulharského černomořského pobřeží (Carská pláž).

  Pláž m

  0

  Pláž cca

  na pláži

  Pláž

  Pláž (Carská) v bezprostřední blízkosti hotelu je písčitá a postupně se svažující do moře. Slunečníky, lehátka, vodní sporty a občerstvení na pláži za poplatek.

  GPS

  42.42509832998478, 27.643339361305948

  Doporučení

  Apolonia Resort je novinkou v naší nabídce a unikátním příkladem harmonie bulharské architektury a komfortu. Tento elegantní resort je ideální volbou pro zákazníky cestující vlastní dopravou a zákazníky, kteří hledají relaxaci a odpočinek.

  Cena


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

  Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023 Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  březen
  poútstčtsone
  duben
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Apolonia Resort

  Tsarski Plaj, Sozopol 8142 Bulharsko

  66 recenzí

  #36 nejlepší hotel z 57 v oblasti - Sozopol

  Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor:

  Cena / kvalita
  Pokoje
  Čistota
  Služba
  Umístění
  Kvalita spánku

  Vynikající14
  Velmi dobré17
  Průměrné14
  Špatné8
  Příšerné13

  Nedávné recenze

  stika1950

  Ravda, Bulharsko

  Typ cesty:

  S rodinou

  Po roce opět v Bulharsku

  22.08.2019

  Do Bulharska jezdíme nepřetržitě již 5 let. Pokaždé s jinou českou cestovní kanceláří a pokaždé do jiného hotelu, vždy však do regionu Burgas. I pro letošní rok jsme si proto vybrali jinou cestovku s...

  Davit216

  Typ cesty:

  S rodinou

  Poměr cena výkon - nebrat

  24.07.2019

  Pokoj s výhledem na moře ani náhodou( balkon do pole a špinavé okno na druhé straně výhled na parkoviště a někde v dálce kousek moře vidět je , recepce výměnu pokoje neakceptovala, personál až...

  totollygeek

  Sofie, Bulharsko

  Typ cesty:

  S rodinou

  Není to špatná zařízení, ale všechno ostatní je

  24.08.2019

  Pokoje jsou špinavé, úklid jen mění ručníky a to je vše. Dokonce i listy byly vyměněny jednou za 7 nocí při návštěvě. Snídaně je špatná, v jedné restauraci je personál neuvěřitelně hrubý. Středisko...

  Příplatky

  Zobrazit příplatky

  Apolonia Resort

  Nezávazná objednávka

  Objednavatel

  Cestující

  Objednavatel je také cestujícím

  Dospělý cestující 2

  Povinné údaje jsou označeny *

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.