Menu

  Hotel Marvel

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Pardubice Karlovy Vary České Budějovice Košice Bratislava
  Vlastní
  Cena za osobu
  od  7 990 Kč
  Oficiální název dle CK: Marvel
  • Vzdálenost od moře
   • Moře do 100 m
  • Ostatní
   • Slunečníky/lehátka na pláži zdarma

  Poloha

  Hotel Marvel se nachází v severní části Slunečního pobřeží, pouhých 100 m od pláže. V blízkosti hotelu na nachází autobusová zastávka, odkud se pohodlně dostanete do centra letoviska, Neseberu či Burgasu. Celým letoviskem projíždí turistický vláček.

  Pláž

  Vzdálenost od pláže je cca 100 m. Pláž je dlouhá, písečná s pozvolným vstupem, vhodná také pro malé děti. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ve vyhrazené části (dle dostupnosti). Vodní sporty za poplatek.

  Ubytování

  Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, možnost jedné nebo dvou přistýlek. K dalšímu vybavení pokoje patří centrální klimatizace, kabelová TV, malá lednice, vysoušeč vlasů, telefon a balkon. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Dále k dispozici dvoulůžkové Studio - prostornější pokoj s možností dvou přistýlek a jednoložnicový apartmán (ložnice+obývací pokoj).

  Maximální obsazení pokoje

  Dvoulůžkový pokoj (DBL): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí. Dvoulůžkové studio (DBL Studio): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě. Apartmán jednoložnicový (APP 1-Bedroom): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě.

  Vybavení hotelu

  Vstupní hala s 24-hodinovou recepcí, centrální klimatizace, výtahy, směnárna, restaurace s terasou, restaurace a la carte, venkovní bazén s dětskou částí, bar u bazénu, lobby bar, snack bar, konferenční místnost, kadeřnictví, obchod se suvenýry, supermarket, stolní tenis. Dále nabízí vnitřní bazén, jacuzzi. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

  Služby zdarma

  Wi-fi připojení na recepci, fitness. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ve vyhrazené části (dle dostupnosti).

  Služby za poplatek

  Minimarket, půjčovna aut, individuální trezor na recepci, masáže, telefon, parní lázeň, sauna.

  Stravování

  All INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

  Sport a zábava

  Sl. pobřeží je jedním z největších hotelových a rekreačních turistických center u Černého moře. V letovisku naleznete minigolf, tenisové kurty, aquapark a spousta atrakcí pro dospělé i děti. Dále pošta, poliklinika, kiosky s rychlým občerstvením, sposta útulných restaurací, dětské atrakce, půjčovny sportovních potřeb, zábavní folklórní podniky nebo kasina. Na písečné pláži, která je dlouhá 7 km a na některých místech dosahuje šířky až 200 m, je několik center s nabídkou vodních sportů - skůtry, šlapací kola, vodní lyže, windsurfing, padák, banán a další. V blízkosti starobylé městečko Nesebar, které svádí k večerní procházce. Ke koloritu patří projížďka v drožkách, turistickým vláčkem nebo výlet lodí

  Cena zahrnuje

  LETECKY: leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků, palivový a emisní příplatek, transfery v destinaci, ubytování - počet nocí dle smlouvy o zájezdu, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta, místní poplatky, pojištění CK proti úpadku dle zák. č. 159/99 Sb.VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování - počet nocí dle smlouvy o zájezdu, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku dle zák. č. 159/99 Sb.

  Cena nezahrnuje

  Volitelný balíček komplexního cestovního pojištění K5S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu (cena dospělý 50 Kč/den, dítě 0-18 let 35 Kč/den), poplatek za děti do 2 let (infant), fakultativní výlety a služby za příplatek, pokud není sjednáno ve Smlouvě o zájezdu.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Hotel Marvel

  Sluneční pobřeží 8240 Bulharsko

  #62 nejlepší hotel z 306 v oblasti - Sluneční pobřeží

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Bulgariatour spol. s r. o., ič 41751434, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.