Menu

  Maria

  Bulgariatour

  Bulgariatour spol. s r. o.

  Zázvorkova 1996/28 155 00 Praha 5

  Telefon: 222 516 777

  Mobil: 777 870 255

  Email: info@bulgariatour.cz

  Email rezervace: info@bulgariatour.cz

  Web: www@bulgariatour.cz

  Pojištění CK: Stáhnout

  • 08.06. – 15.06.20248 dní (so-so)
  • 2 dospělí
   Počet dospělých
   Počet dětí
  • 2+0 Dvoulůžkový pokoj
  • Letecky, Brno
  • Bez stravy
  • ID zájezdu: 473039976
  Cena za osobu
  NaN Kč

   Poloha

   Rodinný penzion leží ve staré části letoviska Primorska. Nachází se v ideální poloze mezi dvěma plážemi. Penzion je vzdálený jak od severní tak od jižní pláže cca 300 m. Příjemnou procházkou dojdete do centra letoviska k proslulé promenádě, kde se nachází spousta restaurací, kaváren, barů a obchůdků se suvenýry. Primorsko je malebné přímořské městečko na jižním pobřeží, které se v průběhu let rozrostlo na známé turistické centrum. Nachází se přibližně 50 km jižně od Burgasu a transfer z letiště Burgas trvá cca 1 hod. Rozkládá se na poloostrově, k němuž přiléhají dvě nádherné písečné pláže - jižní a severní.

   Pláž

   Vzdálenost penzionu od od severní i jižní pláže je cca 300 m. Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do moře. Bohatá nabídka vodních sportů na obou plážích za poplatek (banán, šlapadla, potápění, vodní skůtry, surfy), stánky s občertvením, plážové bary a restaurace. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 5-7 LV/1 kus).

   Ubytování

   Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a průchozí apartmány pro 4 osoby. Vlastní sociální zařízení, TV, lednice, varná konvice, klimatizace a balkon. Wi-Fi připojení na pokoji zdarma. Na patře je k dispozici klientům žehlící prkno s žehličkou.

   Maximální obsazení pokoje

   Dvoulůžkový pokoj (DBL): 2 dospělí. Třílůžkový pokoj (TRP): 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí. Apartmán čtyřlůžkový: 4 dospělí.

   Stravování

   BEZ STRAVY.

   Sport a zábava

   V Primorsku se nachází aquapark, dětská hřiště, lunapark, tenisové kurty, letní kino, půjčovna kol, směnárny a bankomaty, kavárny, restaurace, diskotéky a spousta atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti. Na jižní pláži tobogán. V sezóně je možno využit turistický vláček jezdící do Kitenu nebo k pláži Perla. Vřele doporučujeme procházku po příjemné promenádě, která spojuje severní pláž s přístavem u pláže jižní. Delegát na místě Vás seznamí blíže s pobytovým místem, poskytovanými službami a možnostmi fakultativních výletů: Nesebar, Sozopol, Begliktash, městské muzeum, Ropotámo atd.

   Transfer

   Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 60 min.
   Kdy chcete cestovat?
   Zavřít
   březen
   poútstčtsone
   duben
   poútstčtsone
   1 den
   15 dní a více
   2 dospělí 0 dětí
   Vyberte cestující
   Zavřít
   Počet dospělých
   Počet dětí
   Vyberte
   Doprava
   Zavřít
   Vyberte
   Strava
   Zavřít
   0 Kč
   50 000 Kč a více
   CKSleva
   loading...

   odkaz na leteckou mapu zde

   Příplatky

   Zobrazit příplatky

   Maria

   Nezávazná objednávka

   Objednavatel

   Cestující

   Objednavatel je také cestujícím

   Dospělý cestující 2

   Povinné údaje jsou označeny *

   Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Bulgariatour spol. s r. o., ič 41751434, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.