Menu

  VM Resort

  Stravování

  Snídaně

  Doprava

  Vlastní
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi
  • Akce a slevy
   • Dítě dle věku ZDARMA
  • Ostatní
   • Slunečníky/lehátka na pláži zdarma

  Název

  VM Resort

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, pizzeria, bar u bazénu, bar na pláži, bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, animační programy pro děti.
  Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách a na pokojích), slunečníky a lehátka u bazénu.
  Za poplatek: SPA centrum, masáže.

  Ubytování

  Standardní pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky (maximální obsazenost tři dospělí). Za příplatek pokoje s výhledem na moře - možnost dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě).

  Stravování

  Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 8:00 do 10:00 h, obědy od 13:00 do 15:00 h, večeře od 19:00 do 21:00 h, odpolední občerstvení a neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

  Další informace

  Přímo u písčité pláže || Slunečníky a lehátka na pláži zdarma || Moderní interiéry || SPA centrum

  Popis na www

  Příjemný hotel otevřený v roce 2019 se nachází na klidném místě u krásné písčité pláže pokryté zlatavým pískem. Moderní interiéry, komfortně zařízené pokoje a program all inclusive - to vše je zárukou strávení pohodové dovolené pro klienty všech věkových kategorií.

  Poloha

  Hotel se nachází na klidném místě na okraji městečka Golem. Mezinárodní letiště v Tiraně je vzdáleno cca 41 km, nákupní možnosti, restaurace a bary cca 5 km od hotelu v centru městečka Golem. Autobusová zastávka se nachází cca 500 m od hotelu. Hotel leží u písčité pláže.

  Pláž m

  0

  Pláž cca

  u pláže

  Pláž

  Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Plážové osušky jsou k dispozici za vratný depozit. Vodní sporty a bar na pláži za poplatek. Pláž je od hotelu oddělená pouze pobřežní promenádou.

  GPS

  41.253842, 19.520724

  Doporučení

  Příjemný hotel otevřený v roce 2019 se nachází na klidném místě u krásné písčité pláže pokryté zlatavým pískem. Moderní interiéry, komfortně zařízené pokoje a program all inclusive - to vše je zárukou strávení pohodové dovolené pro klienty všech věkových kategorií.

  Cena


  V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

  K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
  • volitelné doplňkové služby
  • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
  • doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)
   storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
   storno/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

  Informace pro zákazníky:
  S platností od 1. 1. 2024 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa, kterou platí každá osoba na pevném lůžku. Výše turistické taxy na osobu a noc je 1,60 EUR.

  Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 25. 8. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023.

  Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červenec
  poútstčtsone
  srpen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  Mapa nedostupná

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Alexandria a.s., ič 25661507, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.