Menu

  Fafa Sun

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Košice Bratislava
  Cena za osobu
  od  9 790 Kč
  • Vybavení hotelu
   • Pouze pro dospělé
   • Internet/WiFi
  • Ostatní
   • Novinka
   • All inclusive

  Středisko

  Dürres

  Poloha

  Nový, moderní hotel otevřený v roce 2023 se nachází cca 2,5 km od centra Durrësu, nejbližší obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 100 m, autobusová zastávka cca 100 m. Letiště v Tiraně cca 33 km.

  Pláž

  Veřejná písčitá pláž se nachází cca 100m od hotelu, lehátka a slunečníky na pláži zdarma u partnerského hotelu Fafa Premium; osušky za poplatek. Vstup do vody z mola. Možnost pozvolného vstupu do moře cca 400 m od hotelu.

  Vybavení

  Elegantní vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, WiFi zdarma, bazén s lehátky a slunečníky zdarma; osušky za poplatek.

  Ubytování

  Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, fén), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem, ledničkou, balkon.

  Stravování

  All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu ; snack; místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vyznačeném baru.

  Sport a zábava

  Vodní sporty na pláži za poplatek, výlety do okolí.

  Cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  * transfery v cíli zájezdu  * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu  * služby delegáta  * pojištění dle zák. 159/99 Sb.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.