Menu

  Fafa Aqua Palace

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Košice Bratislava
  Cena za osobu
  od  19 890 Kč
  • Ostatní
   • Novinka
   • All inclusive
   • Pouze u nás
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi

  Středisko

  Dürres>

  Poloha

  Nový hotel dokončený v roce 2024 se nachází nedaleko oblíbeného hotelu Grand Blue Fafa. Letiště je vzdáleno cca 40 km, centrum města Dürres cca 15 km. Nejbližší obchody a bary naleznete cca 100 - 150 m od hotelu. Autobusová zasávka se nachází cca 500m od hotelu.

  Pláž

  Hotelový úsek pláže se se nachází před hotelovým areálem - procházkou přes hotel Grand Blue Fafa, cca 150m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici zdarma. Plážové osušky nesjou k dispozici.

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, restaurace, WiFi zdarma v celém areálu hotelu, velký bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu i na pláži, konferenční místnost.

  Ubytování

  Standardní dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, fén), SAT/TV, telefon, trezor a klimatiazce zdarama, chladnička, WiFi, balkón a výhled do okolí.

  Stravování

  All inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře formou bufetu, odpolední snack, nealkoholické a místní alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.

  Sport a zábava

  Plážový volejbal a vodní sporty na pláži za poplatek.

  Cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  * transfery v cíli zájezdu  * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu  * služby delegáta  * pojištění dle zák. 159/99 Sb.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  květen
  poútstčtsone
  červen
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  Mapa nedostupná

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení rezervace zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.