Menu

  Bleart

  Stravování

  All Inclusive

  Doprava

  Letecky Praha Brno Ostrava Košice Bratislava
  Cena za osobu
  od  14 590 Kč
  • Ostatní
   • Novinka
   • All inclusive
  • Vybavení hotelu
   • Internet/WiFi
  • Vzdálenost od moře
   • Moře - přímo

  Středisko

  Dürres

  Poloha

  Menší hotel s rodinnou atmosférou se nachází u pláže v klidnější části střediska Dürres cca 10 km od centra. Mezinárodní letiště v Tiraně je vzdáleno cca 38 km, autobusová zastávka cca 50 m od hotelu.

  Pláž

  Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu; přístup přes plážovou promenádou. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma.

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, restaurace, WiFi zdarma, bar, bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

  Ubytování

  Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, fén), klimatizaci, TV, trezor, minibar (za poplatek), balkón s bočním výhledem na moře. Dětská postýlka zdarma na vyžádání před příjezdem. Pokoje s výhledem na moře za poplatek.

  Stravování

  All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, nealkoholické a místní alkoholické nápoje v baru v časech určených hotelem.

  Sport a zábava

  Vodní sporty na pláži za poplatek.

  Cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  * transfery v cíli zájezdu  * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu  * služby delegáta  * pojištění dle zák. 159/99 Sb.
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  červen
  poútstčtsone
  červenec
  poútstčtsone
  1 den
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Vyberte
  Strava
  Zavřít
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  CKSleva
  loading...

  odkaz na leteckou mapu zde

  Uvedená cena je pravidelně či online aktualizována, ale i přesto může dojít k její změně. Důvodem může být aktuální obsazenost, vyprodání daných míst či jiné faktory ovlivňující cenu zájezdu. Po provedení objednávku zájezdu Vám bude platná cena sdělena a finální cena bude uvedena ve smlouvě o zájezdu.

  Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok, a.s., ič 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.